Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Cerci

Sky – Cerci do Interin por Atletico i jep ultimatum: Ose tek Milani ose ne tribune ne Spanje!

26/12/2014, 14:39 |

Eshte akordi mes Milan dhe Atletico, edhe akordi mes Torres dhe Atletico por, mungon akordi i Cerci me Milan.

Kjo eshte situata qe theksohet nga Sky sa i perket shkembimit te huazimeve mes Cercit dhe Torres: … Read More

Pedulla: “Cerci, i ka dhene fjalen Interit: situata mund te ndryshoj vetem keshtu. Podolski…”

25/12/2014, 17:10 |

Eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla nga sajti i tij jep me te rejat sa i perket ceshjtes Cerci, keto jane fjalet e gazetarit:

“Merkato eshte nje vale qe nuk ndalet kurre, as per Krishtlindje. Ka qene (dje) … Read More

Pedulla: “Cerci-Milan? Mungon po e lojtarit. Interi…

24/12/2014, 20:07 |

Tratativa mes Milan dhe Atletico per kthimin ne Itali te Alessio Cerci por gjalleron keto ore te merkatos ne prag te Krishtlindjeve.

Nga llogaria e tij ne Twitter eksperti i merkatos Alfredo Pedulla provon te qartesoj situaten duke … Read More

D’Ambrosio: “Cerci? Ja cfare i kam thene. Edhe kur nuk eshte ne diten me te mire…”

24/12/2014, 13:52 |

Danilo D’Ambrosio, i intervistuar nga Tuttosport, ka folur per mundesine qe Interi te arrij tek Cerci ne janar, shoku i tij i skuadres tek Torino:

“Kur ju ndryshoni kampionat dhe shkoni jashte vendit nuk eshte kurre … Read More

Ivan Perisic eshte lojtari qe i duhet Mancinit. Tratative tashme e avancuar per Cercin, alternativat jane Salah dhe Januzaj…

24/12/2014, 13:26 |

Sic eshte pohuar edhe nga vet Mancini, Ivan Perisic eshte nje ide qe terheq.

“Nuk eshte nje lojtar krahu, as nje mesfushor i vertete, eshte nje xhoker qe bashkon kualitetin dhe cilesine ne nje nivel te larte – … Read More

Sky – Alternativa e Cercit eshte Salah. Nese nuk ka shitje, vetem huazime. Icardi dhe Guarin…

23/12/2014, 15:46 |

Cerci, por jo vetem.

Nuk do te jete e lehte per ta transferuar nga Atletico. Mancini ka deklaruar qe mund te jete ai, sulmuesi qe kerkon, por kjo nuk mjafton per ta sjell ne Milano dhe keshtu shoqeria … Read More

Camacho nese largohet Guarin. Van Gaal ka dhene ok per Januzaj!

23/12/2014, 15:29 |

Mbetet e nxehte pista Januzaj per Inter.

Ashtu sic raporton Sportmediaset, zikalterit mabje fokusin tek Cerci mirepo nuk harrojne talentin 19-vjecar belg te Manchester United. Van Gaal ka dhene miratimin e tij per largim dhe Inter mbetet ne gatishmeri per … Read More

Cerci, Milan ben presing por Inter ka nje aleat: Simeone bllokon shkembimin me Torres dhe mund t’i thote po zikalterve…

23/12/2014, 15:18 |

Ndizet derby i merkatos mes Inter dhe Milan per Alessio Cerci.

Lajmi i dites eshte hapja nga presidenti i Atletico Madrid, Enrique Cerezo, per nje rikthim te Fernando Torres ne Calderon, emer qe u permend si … Read More

Cerci, derby me Milanin. Salah, rriten mundesite e listes i shtohet Perisic. Shume shpejt…

23/12/2014, 14:37 |

Me krahe fluturohet. Dhe Mancini deshiron qe t’i jap krahe Interit te tij. Per kete arsye pjesa me e madhe e vemendjes eshte e perqendruar tek merkato e janarit, nga ku duhet te vijne dy lojtaret e krahut, … Read More

Sky – Vazquez, Inter dhe Fiorentina jane te interesuara. Cerci, derby ne merkato…

22/12/2014, 23:11 |

Mario Giunta per SkySport24 flet sa i perket merkatos zikalter.

Ne vecanti ai ndalet tek Vasquez autor i nje goli te bukur dje kunder Atalantas. “Vleresimi mbi Vasques do te rritet sidomos pas golit te djeshem. Paguhet per … Read More

Cerci i ka thene po Interit! Thohir deshiron te kenaq Mancinin. Kjo eshte idea…

22/12/2014, 14:28 |

Hapa para te Interit per Alessio Cerci.

Tratativa eshte e nxehte, shume e nxehte, madje edhe dje ne mbremje – pas 2-2 me Lazion – Roberto Mancini nuk ka mohuar interesimin per ish-sulmuesin e Torinos. Kete mengjes, … Read More

Cerci, mirupafshim ne 2015: raporti flet per nje kontraktim ne aduktor…

17/12/2014, 22:58 |

Pas lajmit te lendimit ne kete mengjes (duke u mos perfshire ne listen e te grumbulluarve per ndeshjen e Kupes se Mbretit kunde L’Hospitalet) vijne konfirmimet zyrtare mbi problemin e Alessio Cerci.

Ish-sulmuesi i Torinos, qe i … Read More

Sportmediaset – Inter flet me nje agjent te FIFA per Januzaj. Sa i perket Salah, Cerci dhe medianon…

16/12/2014, 19:56 |

Flitet per merkaton ne studiot e Sportmediaset dhe natyrisht edhe per ate te Inter. Gjithcka nis nga fjalet e Mancinit, qe pas ndeshjes me Veronen ka qene i qarte: nevojiten sulmues krahu, dhe te vetdijshem per limitet e … Read More

Mundo Deportivo – Cerci, Inter i ka rezervuar fanellen me numer 11…

15/12/2014, 19:54 |

Cerci-Inter, tratative qe shihet ne mes perspektivs spanjolle.

Sipas Mundo Deportivo, qe perfshin zerat e merkatos qe jane shfaqur ditet e fundit ne mediat italiane, operacioni mund te zhbllokohet vetem ne nje rast, qe eshte deklaruar … Read More