Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Chelsea

Chelsea, nje tweet i cuditshem: The Blues postojne nje foto te Materazzit me Interin dhe…

16/04/2018, 19:46 |

Tweet i cuditshem i llogarise zyrtare te Chelsea ne Twitter.

Klubi londinez ka postuar nje foto te Marco Materazzit qe feston Kupen e Italise me Interin. Me shume mundesi, behet fjale per nje gabim por postimi megjithate ka bere buje ne … Read More

Ne Argjentine – Chelsea, vjen nje super oferte per Icardin! Ndersa per lojtarin ofron…

21/03/2018, 17:58 |

Blues jane gati qe te hyjne ne gare per kapitenin e Interit ne vere.

Sipas asaj qe shkruhet ne Argjentine, dhe qe raportohet nga FcInterNews, klubi londinez ka objektiv kryesor sulmuesin e Interit per merkaton qe hapet ne qershor.

Read More

Gazzetta – Candreva i ka thene ‘po’ Interit: Ja situata

21/06/2016, 9:59 |

Tashme lista e blerjeve per krahun e djathte te sulmit zikalter duket se eshte reduktuar ne vetem dy emra. 

Pra, jo vetem Berardi, por Gazzetta dello Sport flet edhe per situaten relative te Antonio Candrevas: “Me … Read More

Inter-Candreva, lojtari ka thene po dhe ekziston kontrata e gatshme. Tani e ka radhen…

16/06/2016, 11:36 |

Merkato e Interit eshte ne pritje te asamblese se keshillit drejtues ne fundin e muajit, por per kete arsye Ausilio po qendron ne ven per momentin.

Emri me i lakuar dhe i preferuari i Mancinit eshte … Read More

Gazetat Angleze: Inter ka kerkuar Zouma si huazim?

02/07/2014, 10:43 |

Gazetat Angleze vazhdojne te flasin per transferimet qe mund t’i beje Interi gjate kesaj merkatoje. Duke u bazuar ne shkrimin e The London Evening Standard, Interi mund te kete shtuar ne listen e deshirave te saj Kurt Zouma. … Read More

CdS: Fernando është ëndrra, ndërsa ka alternativa tjera.

07/04/2014, 19:25 |

Endrra e Interit per mesfushe vazhdon te jete Fernando nga Porto. Kjo eshte zbuluar ne edicionin e lajmeve te mengjesit nga Corriere dello Sport. Edhe pse ky transferim duket i pamundur duke marre parasysh interesimin e disa klubeve … Read More