Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

chicharito

Lavezzi, Biabiany, Cerci, Hernandez: ET pergadite nje zhurme ne fund te merkatos? Mundesite e sulmuesit te katert…

15/08/2014, 23:20 |

Merkato e kompletuar ajo e Inter me nje drejtor sportiv qe ne nje pluhur te madh ka qene ne gjendje te garantoj sasi dhe kualitet tekinukut Walter Mazzarri, qe tani ka nje ekip ndjeshem te rinovuar ne krahasim … Read More

CdS – Hernandez: “Inter, jam gati per ty.”

31/07/2014, 0:16 |

“Po, jam gati per Inter.”

Ai qe e thote eshte Javier Hernendez, sulmuesi i Manchester United, fjale qe shfaqen ne edicionin e Corriere dello Sport, qe do jete ne shitje per oret e ardhshme.

Read More

Inter, takim me agjentin e Chicharito: situata

30/07/2014, 23:23 |

Fillimisht sfida ne fushe. Pastaj, takim per merkaton.

Manchester United-Inter, kaq shume ide dhe emra ne tavoline. Nje nga ata eshte edhe ai i Chicharito Hernandez, sulmues qe i pelqen Walter Mazzarrit. Dhe dje ka pasur … Read More

Osvaldo tek Inter: gjithcka e kryer, do te jete ne huazim. E merkura dite vendimtare. Jo per Guaro-Chicharito, eshte Juve.

28/07/2014, 12:58 |

Vidal eshte ne dalje nga Juve, me Manchester United qe ofron 55 milione plus 5 bonus per kilienin.

Sportmediaset raporton se agjenti sonte do te jete ne Torino per te dorezuar tek Juventus propozimin e Red … Read More

SM – Hernandez gati te thote po. Osvaldo nderkohe…

27/07/2014, 14:05 |

Edhe Sportmediaset ne edicionin e saj online fokusohet ne tratativen mes Inter dhe Manchester United per Javier Hernandez, zgjedhjen e pare te presidentit Thohir per sulmin.

Thohir ne SHBA do te kete mundesine te takohet me … Read More

ET deshiron Hernandez: ky eshte propozimi

26/07/2014, 12:12 |

Inter operon ne merkato, sigurisht per te permisresuar skuadren e Mazzarrit, por edhe per te realizuar shitjet me qellim qe te garantojne nje hyrje ekonomike ose per te amortizuar cmimet e objektivave te ndryshme.

Ne kete … Read More

AS – Hernandez, Inter-Atletico: skenar interesant…

25/07/2014, 11:51 |

Sipas sajtit te AS, faktori i vetem qe mund te hedh ne ere ardhjen e Javier Hernandez ne Atletico Madrid, mund te jete Inter.

Skuadra e Simeones, ka tashme ne dore Chichariton dhe Van Gaal ka dhene … Read More

Vidic: “Hernandez eshte i mire se ardhur. Koken tek EL.”

24/07/2014, 12:03 |

Sajti i La Gazzetta dello Sport raporton deklaratat tjera te Nemanja Vidic nga SHBA, pas atyre ne faqen zyrtare te Interit. Keto jane fjalet e mbrojtesit serb:

Ndjesite jane te mira, kane qene dy jave me … Read More

TS – Inter, United shet Hernandez: ET tenton…

18/07/2014, 12:44 |

Inter shkon ne sulm… te merkatos, me nje hierarki rigoroze te urdheruar nga Mazzarri.

Objektivat e medhenje zikalter per sulmin jane ne menyre te preferences, Jovetic, Lamela dhe Cerci, por, sic kujton tani Tuttosport nuk mund … Read More

Corriere – Inter-United, nje shkembim i mundshem Guarin-Chicharito?

13/12/2013, 12:38 |

Sipas Corriere dello Sport mund te kryhet nje shkembim midis Interit dhe Manchester United. Te perfshire ne tratativa Fredy Guarin dhe Javier Hernandez“United duhet absolutisht te forcohet per tu ringritur ne nje sezon qe ka filluar si mos … Read More