Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Chiesa

Vellau i Materazzit: “Inter shume i interesuar per Chiesa. I bej komplimente Ausilios sepse…”

07/06/2018, 18:07 |

“Chiesa u intereson disa ekipeve, duhet te shohim. Por konfirmoj qe i pelqen shume Interit, e di qe jane shume te interesuar”.

Jane keto fjalet e Matteo Materazzit, vellaut te legjendes zikalter Marco Materazzi qe thote se klubit zikalter i … Read More

Sky – Inter, rritet konkurrenca per Chiesa: eshte Guardiola ai qe…

11/05/2018, 20:43 |

Sic raporton Sky Sport, Manchester City i Pep Guardiola po shikon ne Itali per merkaton e ardhshme.

Dhe syte e Citizens duket se jane tek nje objektiv i klubit zikalter, fjala eshte per Federico Chiesa.

Kampionet e Anglise jane … Read More

Gazzetta – Piero Ausilio dje ne shkallet e stadiumit per Roma-Fiorentina: ja cilet jane ndjekur nga afer!

08/02/2017, 11:19 |

Ne tribune dje ne Olimpico te Romes ka qene prezent edhe drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, per te ndjekur nga afer Roma-Fiorentina.

Sipas te perditshmes italiane, Gazzetta dello Sport, drejtuesi zikalter ka ndjekur nga afer … Read More