Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

chievo-inter

Fantastiku Rafinha: Ja statistikat e frikshme te brazilianit qe prej transferimit tek Interi ne Milano

22/04/2018, 23:51 |

Rafinha Alcantara erdhi nga Barcelona ne huazim ne janar, por rreth transferimit te tij kishte shume skepticizem.

Ata qe se njihnin, thonin, cfare eshte ky lojtar qe erdhi tek Interi ne huazim, ne kemi nevoje per lojtare te konfirmuar.

Read More

Chievo-Inter, 24 lojtaret e grumbulluar nga Mancini…

14/12/2014, 18:00 |

Tre portier, dhjete mbrojtes, shtate mesfushor dhe kater sulmues per sfiden kunder Chievos ne Bentegodi.

Portier: 1 Handanovic, 30 Carrizo, 46 Berni

Mbrojtes: 5 Juan Jesus, 6 Andreolli, 14 Campagnaro, 15 Vidic, 22 Dodò, 23 Ranocchia, … Read More

SM – Turnover Inter. Kunder Chievos do te jene Taider, Milito dhe…

16/05/2014, 14:19 |

Shume ndryshime per Interin e Mazzarrit per transferten e Verones. SportMediaset na sjell formacionin e mundshem te zikalterve. Ne fushe duhet te kemi hapesira per Carrizon ne porte dhe perpara tij treshen e perbere nga Campagnaro, Andreolli dhe … Read More