Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Chievo

Rishikim Chievo-Inter – Valero në vend të Gaglias, Candreva kërkon golin e parë

22/04/2018, 10:57 |

Roma po arratiset, Interi e Lazio do provojnë që të mos e humbasin hapin. Lufta e këtyre tri skuadrave pritet të vazhdojë deri në fund të kampionatit, deri në përballjen direkte në Olimpiko në mes të Lazios dhe Interit. Dhëmbë … Read More

Inter, detyrim te fitosh ne Bergamo: por kalendari i buzeqesh zikalterve. Perpara Juventusit…

14/04/2018, 10:24 |

Pas humbjes ne Torino, transferta ne Bergamo sot ndaj Atalantes per Interin ka nje rendesi teper te madhe.

Sepse te fitoshj ne fushen Atleti Azzurri d’Italia, te perfitosh nga derbi i Romes, mund te jete nje ndihmese shume e madhe … Read More

Rishikim Inter-Chievo: Mancini me dyshime: rombin apo 4-2-3-1? Kovacic po luan për një fanelë, rast për Prodolskin

03/05/2015, 9:02 |

Duhet fitorja në mënyrë që të vazhdoj lufta për një vend i cili dërgon në Europa League, një obiektiv i cili jo shumë kohë më parë dukej i vështirë por tani gjendet përpara derës së zikaltërve. Inter, pas … Read More

ZYRTARE – Biraghi tek Chievo: Formule e vecante! Interi do te kete mundesine…

06/07/2014, 14:08 |

Biraghi kalon tek Chievo Verona me titull perfundimtar por ka nje klauzole shume te vecante: Ate te kunder blerjes nga ana e Interit. Ja komunikata zyrtare e Chievos per blerjen e lojtarit te ri Italian:

“A.C. … Read More

ZYRTARE – Bardi kalon tek Chievo. “Jam shume i lumtur…”

05/07/2014, 14:15 |

Tashme eshte zyrtare, portieri i talentuar ne pronesi te Interit ka kaluar ne huazim tek skuadra e Chievo Verones. Ja komunikata zyrtare:

A.C. Chievo Verona komunikon se ka blere ne huazim per nje sezon nga F.C. … Read More