Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 26, 2020

Scroll to top

Top

ChievoInter

Eshte menjehere radha e Jonathan? Gazzetta: “Do te jete titullar me Dodo. Ne sulm…”

12/12/2014, 23:16 |

“Roberto Mancinin mendohet se do te insisitoje tek Palacio pas Icardit me Kovacic trekurtist. Mesfusha do te perbehet nga Medel, Kuzmanovic dhe Guarin. Ne mbrojtje pritet te rikthehet Jonathan nga minuta e pare i cili do te luaje … Read More

Drejt Chievos: Vidic eshte gati, Dodo ne rrezik. Hernanes jashte dhe eshte Obi qe…

12/12/2014, 16:26 |

Interi, pas barazimit 0-0 ndaj Qarabag, eshte rikthyer ne Milano gjate nates.

Nga sot, grupi ka filluar punen per ndeshjen e ardhshme ndaj Chievos qe do te luhet te henen ne darke. Eshte per tu pare … Read More