Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

China

Inter ndodhet ne Kine: Do te mbyllet me Suning apo del ne skene nje parner i ri?

21/05/2016, 10:20 |

Delegacioni Interist eshte ne Kine. Prezent atje eshte Bolingbroke, Gardini dhe shume shpejt do te bashkohet edhe Thohir e te tre bashke do te flasin per te ardhmen e klubit. Pervec Suning, mund te futet ne skene edhe … Read More