Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Cisokho

Inter, eshte gare ndermjet dy lojtareve ne merkato per krahun e majte: Ausilio po mediton!

04/12/2014, 0:22 |

Interi eshte ne kerkim te nje mbrojtesi per krahun e majte dhe sipas SportMediaset, zgjedhja mund te jete tek dy lojtare qe luajne jashte Italise: Aly Cisokho i cili luan tek Aston Villa, per te cilin kohet e … Read More