Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

City

E FUNDIT – Man. City rrezikon bllokimin e merkatos per dy sezone! Nga ana tjeter UEFA per FPF…

17/04/2018, 16:13 |

Eshte nje jave shume e rendesishme kjo per Manchester City qe rrezikon nje denim te rende nga FIFA dhe UEFA por eshte nje jave shume e rendesishme per skuadra si Interi qe mundohen gjate gjithe kohes per te qene ne … Read More

Drejtuesit jane bindur: Mancini do kete Toure ne skuader! Ja cfare sjell e si do luaje me Banega

04/06/2016, 11:06 |

Yaya Touré po afrohet me hapa te medha tek Interi.

Kete gje e shkruan Corriere dello Sport dhe shpjegon si Mancini ka bindur drejtuesit qe ti plotesojne deshiren per te pasur lojtarin nga Bregu i Fildishte … Read More

Toure-Inter, problemi eshte rroga. Operacion alla-Vidic? Thohir eshte i gatshem…

31/03/2016, 8:35 |

Mancini dhe Yaya Toure kane nje lidhje te forte mes tyre dhe kete gje nuk mund ta hedhe dot njeri poshte.

Interi, duke shfrytezuar kete mardhenie te mire mes tyre, do te tentoje te sjelle lojtarin … Read More

Toure, Inter ka gati super prezantimin me nje show. Ja distanca me City-n ne kete moment…

21/05/2015, 15:29 |

Pra, ja tek jemi: Tifozet zikalter mund te fillojne te enderrojne sepse, sipas asaj qe thote Gazzetta dello Sport, eshte thjesht ceshtje ditesh dhe Yaya Toure do te jete nje lojtar i Interit.

Interi dhe lojtari … Read More