Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 15, 2020

Scroll to top

Top

coppa america

Ever Banega fenomenal: Assist dhe gol me Argjentinen duke i dhene fitoren 2-1 ndaj Kilit! (Video)

07/06/2016, 9:06 |

Nje asist dhe nje gol mjaft i bukur: kjo ka qene ndeshja e mrekullueshme e Ever Banega me Argjentinen ne Kupen e Amerikes ndaj Kilit.

Ndeshja perfundoi 2-1 per Argjentinen dhe protagonist absolut ishte lojtari me … Read More

Kombetaret, Mancini do i nise pergatitjet para sezonale pa shtate big!

25/05/2016, 10:13 |

Udhetime, merkato dhe impenjime me kombetaret.

Do te jete nje vere e nxehte per Interin, me Roberto Mancinin qe do i duhet te beje pa shume elemente te rendesishem te skuadres ne pergatitjet verore sepse lojtaret … Read More