Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

cordoba

Cordoba: “Skrinar nje mbrotjes i madh, mund te behet lider. Nga ajo qe jep ne fushe…”

08/05/2018, 19:56 |

Ivan Cordoba, ish-mbrojtesi legjendar zikalter ka folur per Inter TV me rasin e nje iniciative te organizuar ku ai ishte prezent.

Ne vecanti, kolumbiani ka folur per sezonin e Skriniar, mbrojtesit sllovak qe kete sezon ka fituar zemrat e te … Read More

Cordoba: “Une bej tifo per Mancinin. Ka pasur guximin qe…”

26/05/2016, 14:17 |

Diego Simeone  per te ardhmen e Interit? E mundshme, por Ivan Cordoba per momentin llogarit te Roberto Mancini. I intervistuar nga Premium Sport, ish-mbrojtesi zikalter shpjegon arsyen:

“Une bej tifo per Mancinin, shpresoj qe mund te fitoj dicka. … Read More

Murillo: “Interi një ëndërr, do të kthehet shpejtë tek fitorët! Modeli është Thiago Silva, Cordoba idhulli im”.

06/03/2015, 12:49 |

Jeison Murillo prezantohet. I intervistuar nga Corriere dello Sport mbrojtësi i ardhshëm i Interit ka folur dhe ka shpjeguar se cka duhet të presin tifozët zikaltër nga ardhja e tij.

 

Murillo, si jeni? A mundesh … Read More

Cordoba: “Morata tek Inter? Eshte i mirepritur. Mou-Cholo, duel i bukur”

25/04/2014, 11:55 |

Ivan Ramiro Cordoba, manxheri aktual i Inter, ka dhene nje interviste ekskluzive per Goal Spagna, duke trajtuar tema te ndryshme, nga Champions League tek merkato. “Te kthehesh ne stadiumin Bernabeu per ‘Corazon Classic Match’ eshte nje mundesi e … Read More

Nebuloni (Sky): Zanetti-Figo-Cordoba ne vend te Fassone-Branca-Ausilio? Dhe tashme…”

21/01/2014, 16:27 |

Ne fund te javes do te vije ne Milano dhe mund te mbyllet direkt nga ai. Erick Thohir mbeshtet tratativat Guarin-Vucinic? Ja kan kerkuar Massimiliano Nebulonit te derguarit ne Pinetina qe ka dhene nje mendim personal: “Dyshoj ne faktin … Read More

Cambiasso: “Dedikim Cordobes, e presim ne Appiano”

26/10/2013, 23:32 |

“Kane munguar rezultatet, por ishim te pergjegjshem qe kemi punuar mire. Kunder Torinos fitorja u zhduk ne minuten 93 duke e pare qe ndeshja u veshtiresua qe ne fillim me kartonin e kuq. Na vinte shume keq qe … Read More

Cordoba: “Ndjehemi ne borxh me tifozet. Ma Mazzarrin, miqesoret…”

02/07/2013, 20:05 |

I intervistuar nga Inter Channel, Ivan Ramiro Cordoba, team manager zikalter, prezanton sezonin e ri, i cili ka nisur sot me 7 lojtare qe kane filluar punen ne Appiano Gentile: “Duke qene dita e pare e stervitjes per … Read More