Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Corriere della Sera

CorSera – Inter, Spalletti po mendon: Karamoh titullar ndaj Napolit? Rafinha dhe Borja…

08/03/2018, 11:41 |

Luciano Spalletti po studion mundesite me adapte per te pergatitur Interin e tij per ndeshjen e se dieles ne darke kunder Napolit ne San Siro.

Sipas asaj qe tregohet nga Corriere della Sera, tranjeri zikalter do mund te besoje edhe … Read More

Icardi, derby i fundit? Per 15 dite do e kete vleren 110 milione. Tre skuadra friksojne me shume se Real!

27/02/2018, 17:58 |

Te dielen ne darke do te luhet derby ndaj Milanit por Interi do te rigjeje me ne fund Mauro Icardin, kapitenin qe me ne fund po rikthehet nga demtimi muskular.

Por ky derby, sidomos sipas Corriere della Sera, gazetes se … Read More

Inter, te gjithe ne provim. Skuadra, Pioli dhe drejtuesit: duhet te djersisin! Suning shikon dhe vlereson…

08/04/2017, 10:04 |

Te gjithe ne provim. Corriere della Sera niset nga fjalet e djeshme te Piolit ne konference per shtyp dhe nenvizon se si kjo ‘copez’ e fundit e kampionatit do i sherbeje klubit per te vendosur se kush eshte … Read More