Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Corriere

SHTYPI I DITES – “Duel Inter-Juve jo vetem te shtunen por edhe ne merkato per Cancelon…” (26 Prill 2018)

26/04/2018, 10:10 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Aleati i zikalterve. San Siro eshte nje fortese. Ne shtepi vetem nje humbje.”

E perditshmja … Read More

SHTYPI I DITES – “Rafinha, si do ja beje Interi per blerjen e brazilianit? Per momentin…” (26 Prill 2018)

25/04/2018, 9:22 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 26 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan per zikalterit ne faqe te pare:

“Inter, Rafinha eshte njeriu plus por a mund te qendroje? Braziliani eshte ne pronesi te Barcelones. … Read More

SHTYPI I DITES – “Materazzi karikon Interin: “Ku ka me bukur se sa…” (24 Prill 2018)

24/04/2018, 10:17 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 24 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk ka ndonje titull specifik ne faqe te pare per zikalterit:

E perditshmja tjeter italiane, Corriere dello Sport shkruan ne faqen e saj  te … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja si kane lindur te gjithe golat (rekord) te Mauritos…” (21 Prill 2018)

21/04/2018, 9:46 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 21 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

“Inter, ja si lindin te gjithe golat (rekord) te Icardit.”

E perditshmja tjeter … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, ja plani per blerjen e Cancelos. Nderkohe sulm per Kovacic…” (20 Prill 2018)

20/04/2018, 10:09 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 20 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare per zikalterit:

Interi hidhet ne sulm per te mbajtur Cancelo: do i ofrohet dyfishimi i pages. … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, lajme te keqija nga kryeqyteti!” (19 Prill 2018)

19/04/2018, 10:16 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 19 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Rikalim i kryeqyetasve. Roma perpara, Lazio gjitashtu. Interi zbret perseri ne vendin e peste.”

E … Read More

Corriere ve me shpatulla pas murit Karamoh: Vleresim shume i keq per talentin zikalter!

18/04/2018, 11:14 |

Pavarsisht nje ndeshje totalisht te dominuar kunder nje Cagliari qe nuk u pa kurre, Corriere dello Sport gjen menyre qe te japi vleresim te keq per nje njeri ne notat e saj: Karamoh.

Corriere i ka vene noten me te … Read More

SHTYPI I DITES – “LunaPark Inter. Trondisin Cagliarin dhe rrembejne vendin e 3. Cancelo…” (18 Prill 2018)

18/04/2018, 9:31 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 18 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Inter EuroVizion. Zikalterit zhbllokohen pas kater ndeshjeve pa shenuar dhe rigjejne Champions.”

“Me 4 gola ndaj … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte shansi yt. Spalletti i uleret skuadres: “Nuk ka me…” (17 Prill 2018)

17/04/2018, 9:33 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 17 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqen e saj te pare:

“Euro ose kurre me. Ne Serie A gjashte javet e fundit: 8 skuadra per 2 objektiva.”

Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, eshte Verdi dhurata per Spallettin. Ne shkembim do shkoje…” (13 Prill 2018)

13/04/2018, 10:18 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 13 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport nuk e ka harruar eleminimin e Juventusit dhe vazhdon edhe sot:

“Apel Uefes: le te fusim sa me shpejt VAR. Duam EuroVar-in. Nuk … Read More

SHTYPI I DITES – “Juventus jashte ne minuten e 97. Duhet te jete nje makth!” (12 Prill 2018)

12/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 12 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare:

Juve, mirupafshim Champions: dominojne ne Madrid por humbasin ne minuten e 97. Buffon pas ndeshjes: “Arbitri Oliver ne … Read More

Corriere – Rilindja e Interit: ja te gjitha arsyet!

06/04/2018, 12:06 |

Corriere dello Sport ne faqet e saj sot ka analizuar “rilindjen” e Interit dhe ka nenvizuar disa pika kyce te saj.

Zikalterit kane shkelqyer edhe ndaj Milanit edhe pse mungoi fitorja aq shume e deshiruar.

Por jo vetem mekanizmat e … Read More

SHTYPI I DITES – “Inter, nje Salah per Spallettin. Dy jane emrat e kerkuar…” (06 Prill 2018)

06/04/2018, 9:58 |

Gazetat Italiane kete mengjes, 06 Prill 2018, jane hapur me keto tituj kryesore.

E famshmja La Gazzetta dello Sport shkruan ne faqe te pare per Interin:

“Strategjite zikalter. Ankandi i Pellegrinit: Spalletti regjistron edhe Interin. Tekniku zikalter do romanistin. I bllokuar Lunin … Read More

Inter-Luinin, portieri eshte shume afer Interit: ja plani zikalter

05/04/2018, 12:37 |

Interi po tregohet mjaft aktive ne merkaton hyrese edhe pse mungojne ende muaj deri ne hapjen zyrtare te saj.

Me sa duket, ka pasur nje takim ndermjet drejtorit sportiv te Interit dhe perfaqesuesve te portierit te ri ukrainas per te … Read More