Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

crespo

Crespo: “Do ju them nje sekret, arsyen se pse Icardi nuk grumbullohet nga Argjentina…”

12/05/2018, 12:38 |

Mauro Icardi duhet te jete i pashitshem: ky eshte mendimi i Hernan Crespos tek Gazzetta dello Sport.

Ai ka folur ne faqet e Gazzettes per kapitenin e Interit dhe situaten e grumbullimit te tij tek Argjentina.

Ja fjalet e tij:

Read More

Crespo: “Icardi ne Argjentine? Duhet grumbulluar nese…”

27/03/2018, 21:35 |

Ish-sulmuesi i Interit, Hernan Crespo ka folur per mikrofonat e Omnisport duke komentuar zgjedhjet e Jorge Sampaolit sa i perket Argjentines:

“Per te gjykuar zgjedhjet e Sampaolit duhet ditur se cfare lloji te lojes deshiron te luaj. Nese deshiron te … Read More

#110Inter – Hernan Crespo, rikthim tek “dashuria e vjetër”

31/01/2018, 17:04 |

Hernan Crespo shpërtheu në lot kur në verën e vitit 2003, do largohej nga Interi për tek Chelsea. Aventura e tij zgjati vetëm një sezon, tamam koha e duhur për të rënë në dashuri me fanellën përpara se të largohesh. … Read More

Crespo: “Moratti largohet, cfare nostalgjie. Me kujtohet…”

17/10/2013, 13:04 |

Ish-sulmuesi i Interit Hernan Crespo ka folur ne SKY per shitjen e Interit nga ana e Morattit. Ja dhe opinioni i tij mbi tratativat: “Te krijon pak nostalgji dhe ka nje shije te hidhur. Moratti ngelet Moratti. Nese ka … Read More

Crespo: “Mou eshte me i madhi. Deshtimi i tij ne Madrid…”

12/09/2013, 15:28 |

Hernan Crespo, ish sulmues i Interit ka folur per gazeten spanjolle Marca per ish-trajnerin Jose Mourinho. Ja dhe fjalet e tij: Mou ka bere nje pune shume te mire ne Madrid, por nuk pati suksesin sic kishte me Porton, … Read More

Crespo: “Mourinho me pyeste ke skuader te zgjidhte ne Itali, dhe une…”

31/07/2013, 14:04 |

Fanellen zikalter e ka veshur dy here: ne 2002-2003 (pastaj kaloi tek Chelsea qe e huazoi tek Milan) dhe nga 2006 tek 2009, ku ka patur trajner edhe Jose Mourinho. Po flasim per Hernan Crespo, i cili ka treguar … Read More

Crespo: “Zanetti fizikisht eshte nje kafshe. Nese Moratti do te shese…”

08/07/2013, 23:04 |

Pasi ka marre licencen e trainimit te kategorise te pare, Hernan Crespo prej ketij sezoni mund te stervite nje skuader ne Serine A: “Kishte mundesi te mira, por pastaj nuk jane realizuar. Te marre nje skuader ne sektorin … Read More

Crespo: Strama nuk mund ti zgjidhte problemet. Icardi? Mendoj qe…

01/06/2013, 20:58 |

I paharruari bomber zikalter Hernan Crespo ne mikrofonat e Gazzetta TV ka komentuar sezonin e tmerrshem te Interit dhe aventuren e re te Mauro Icardit. “Inter sezon te deshtuar? Eshte normale. Veshtiresite mund te qendrojne gjithmone sidomos nga … Read More