Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Crisetig

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

05/05/2015, 21:11 |

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te … Read More

Bastianelli: “Andreolli? Pelqehet ne Serie A. Crisetig? E ardhmja e tij eshte tashme e shkruar: 2 opsione”

17/03/2015, 22:29 |

Patrick Bastianelli, agjent i Marco Andreolli dhe Lorenzo Crisetig, ka bere nje permbledhje mbi situaten e klienteve te tij per Gazzetta TV:

“Andreolli? Po bene shume mire dhe meriton te luaj me vazhdimesi me te madhe … Read More

U21 Itali-Serbi: Gjysma e futbollisteve tek Italia nga Interi! Ja notat e tyre…

06/09/2014, 15:33 |

Italia Under 21 e Gigi di Biagio mund Serbine e cila shkoi edhe ne avantazh 2-0, por Italianet e vegjel e kthyen kete rezultat.

Nisja e lojes nga lojtaret Italian ishte shume zhgenjyes por ata fshine … Read More

Aksi Inter-Cagliari: 4 milion euro per Benedetti. Ja shifra per blerjen e Longos. Crisetig…

08/07/2014, 15:12 |

Interi vazhdon te grumbulloje nje thesar te vogel. Ne diten e djeshme zikalterit kane mbyllur nje operacion te dyfishte me Cagliarin e Zeman.

Interi ka shitur ne menyre perfundimtare Simone Benedetti tek ekipi ishullor per 4 milion … Read More

Sky – Rabiot, oferta e Interit eshte pranuar nga PSG. Longo tek Cagliari. Astori dhe Rolando…

03/07/2014, 23:50 |

Interi eshte levizur e fundit por Thohir ka nje marveshje me Presidentit e PSG per Rabiot dhe keshtu eshte ne avantazh ndaj Juventusit(qe ka akordin me lojtarin) dhe Romes. Eshte bere nje oferte te klubi Parizien qe ne … Read More