Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 25, 2020

Scroll to top

Top

cristante

Cristante te Roma assiston… Interin! Me ardhjen e tij njeri mes Strootman dhe Nainggolan…

05/06/2018, 22:43 |

Transferimi eventual i Bryan Cristante te Roma mund te kete nje efekt domino ne merkato, kryesisht ne Itali.

Duke folur per RMC Sport, Pasquale Marino (trajner i disa skuadrave ne Itali) ka folur per shume tema te merkatos duke perfshire … Read More