Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

CrotoneInter

“Godet” Ausilio: “Paraqitje zhgënjyese, jo prej skuadre të Serisë A. E papranueshme…”

10/04/2017, 11:21 |

Ka qënë një Ausilio shumë I inatosur ai që është paraqitur para mikrofonëve të gazetarëve pas ndeshjes së shëmtuar kundra Crotones. Deklarata që nuk lënë shumë vënd për interpretim: “Inter mëndjemadh, sipërfaqësor dhe arrogant: paraqitje jo prej një … Read More

Gazzetta – Inter: ne Crotone e ka radhen Joao Mario. Me Gagliardinin jashte, afer Kondogbia do luaje…

08/04/2017, 11:26 |

Inter po pergatit ndeshjen e veshtire ne transferte ndaj Crotones.

Me Gagliardinin e demtuar ne kavilje (por qe ne derby do te jete) dhe Brozovic veshtire ta shohim ne fushe pas ndeshjes shkatrrimtare ndaj Samp, opsioni … Read More

Inter drejt Crotones: Joao Mario ne vend te Gagliardinit. Ne mbrojtje, Murillo…

07/04/2017, 9:47 |

Inter ne pune per transferten e Crotones. Per kete rast, Pioli do duhet te beje pa Gagliardinin e ne vendin e tij pritet te luaje Joao Mario. Ne mbrojtje pritet ta nise nga minuta e pare Murillo me … Read More

Gazzetta – Gagliardini i ka vene syrin derbyt. Pioli po mendon si ta zevendesoje: ja opsionet!

05/04/2017, 11:19 |

Roberto Gagliardini do ta humbase me siguri ndeshjen e se dieles ndaj Crotones, por do te rikthehet ne dispozicion per derbyn e pashkeve.

Kete gje e konfirmon la Gazzetta dello Sport, e cila hyn me pas … Read More