Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 19, 2022

Scroll to top

Top

cruz

Cruz: “Zemra ime eshte interiste, shpresoj per CHL. De Vrij nuk duhet te luaj. Icardi…”

15/05/2018, 22:18 |

“Kam perjetuar emocione te bukura si te Lazio ashtu edhe te Interi, por zemra ime eshte interiste”.

E nis keshtu intervisten e tij per RMC Sport, ish-sulmuesi i te dy ekipeve, Julio Ricardo Cruz qe pastaj flet menjehere per Stefan … Read More

Corriere – Interi e ka tashme El Jardinero-n e tij te ri

16/09/2013, 15:16 |

Krahasimi me i perfolur ne keto dite, eshte midis Mauro Icardi dhe Julio Ricardo Cruz, bomber zikalter asnjeher i harruar nga tifozet e Interit. Si El Jardinero, edhe Icardi ka nje simpati per ngjyrat bardhezi kur behet fjale … Read More