Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Cruzeiro

Nilton: Inter dhe Cruzeiro nuk gjeten marreveshjen. Po kthehem ne Brazil.

25/05/2014, 21:18 |

Dje ishte anuluar marreveshja ne mes Inter dhe Cruzeiro per Nilton. Mesfushori i cili dje ishte ne Milano eshte rruges duke u kthyer per ne Brazil.

“Jam ketu per te ju thene qe aventura ime me Cruzeiro do … Read More