Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

danilo

GdS – Hernanes titullar: ja zgjedhjet e Mancinit.

18/03/2015, 11:12 |

La Gazzetta dello Sport parashikon zgjedhjet e Roberto Mancinit në prag të ndeshjes së nesërme kundër Wolfsburgut. “Përpara Carrizos, Ranocchia, Juan Jesus dhe Santon, dyshimi është në mes të D’Ambrosios dhe Campagnaros. Pastaj hyhet në vorbull. Nëse Kovacic shkon në … Read More

Drejtori sportiv Udinese: “Problemi eshte mes Inter dhe Juventus. Danilo dhe Basta..”

25/07/2013, 19:27 |

Nje tratative me e komplikuar sesa parashikohej. Ishte gjithcka gati per Mauricio Isla tek Inter, me shoqerine zikalter qe dukej se kishte percaktuar marreveshjen me Juventus dhe Udinese. Por pastaj ka qene frenimi i Antonio Contes qe ka … Read More

GdS – Inter bllokon Dragovic, por nuk mbaron me kaq…

30/06/2013, 11:45 |

Ne Zvicer e konsiderojne nje lojtar zikalter. Distanca mes ofertes dhe kerkeses eshte shume e ulet dhe Aleksandar Dragovic rezulton te jete i bllokuar nga Interi. Plani zikalter ne mbrojtje, sipas Gazzetta dello Sport, nuk perfundon ketu sepse … Read More

GdS – Mbrojtja, pelqehen Danilo dhe Dragovic. Por me pare…

28/06/2013, 9:58 |

Nuk eshte nje mister qe Interi po ndjek mbrojtesit Dragovic (Bazel) dhe Danilo (Udinese). Klubi zviceran e vlereson qendermbrojtesin austriak 8 milion, pak a shume aq sa kushton Danilo. Zbulimet e bera nga Gazzetta dello Sport, flasin per … Read More

GdS – Dragovic eshte, Danilo vjen ne rast s niset Ranocchia

24/06/2013, 12:26 |

Interi vazhdon te shikoje per perfocuar repartin e mbrojtjes dhe emrat qe qarkullojne jane ato persa i perket Danilo i Udineses dhe Dragovic i Bazelit. Gazzetta dello Sport shpjegon se si blerja e austriakut mbetet ne prioritet te … Read More

GdS – Danilo – Inter, do te behet me 6 milion dhe nje te ri ne huazim

20/06/2013, 11:10 |

Silvestre dhe Chivu prane largimit dhe Interi merr masat me Danilon e Udineses. Gazzetta dello Sport, e jep marreveshjen si te mbyllur: Gjithe keto levizje ne mbrojtje (ne pritje per te kuptuar cfare do te ndodhe me Andrea … Read More

Titulli Kryesor GdS: “Inter dhe Udinese arrijne marreveshje per Danilo”

19/06/2013, 22:10 |

Gazzetta dello Sport ne websitin zyrtar, nxorri vetem per disa caste nje lajm ku konfirmonte se Interi kishte arritur marreveshjen me Udinese per transferimin e Danilo ne Milano. Ky lajm u fshi pas disa minutash, por mjaftoi shume pak … Read More

Gazzetta BOOM – Interi ka bere goditjen e rradhes. Gjithcka e mbyllur per Danilo

19/06/2013, 21:10 |

KY LAJM ISHTE NJE GABIM I GAZZETTA DELLO SPORT. PER SQARIME, JU LUTEMI KLIKONI KETU

Shume e papritur, por Gazzetta dello Sport lajmeron nje tjeter blerje te Interit, Danilo nga Udinese. Ja cfare lexohet ne websitin … Read More

GdS – Per Isla mungojne 2,5 milion. Nese iken Ranocchia, nga Udinese vjen…”

15/06/2013, 10:49 |

Duket gjithmone e me afer bashkimi mes Mauricio Isla dhe Interit. Lojtari ne bashkepronesi te Udineses dhe Juves, mund te jete i pari qe do i dhurohet Mazzarrit, per ta ndihmuar ne punen e veshtire te rindertimit. Dje … Read More