Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

darmian

Sky – Mbrojtesi i krahut, mes Vrsaljko e Darmian fiton terren nje emer i ri: detajet

16/07/2018, 23:51 |

Interi ka bere 5 goditje kete merkato por nuk e ka ndermend te ndalet.

Piero Ausilio ne fakt deshiron qe t’i dhuroj trajnerit Luciano Spalletti edhe disa lojtare per te kompletuar ekipin me dispozicion.

Sic raportohet nga studiot e … Read More

Di Marzio: “Inter, gati oferta per Vrsaljkon: ja shifrat! Darmian, Zappacosta, Eder e D’Ambrosio…”

13/07/2018, 0:22 |

Interi vazhdon te punoj ne merkato ne kerkim te nje mbrojtesi krahu per t’ia dhuruar Luciano Spallettit pas largimit te Joao Cancelo dhe Davide Santon.

Zgjedhja e pare e dirigjenes zikalter, duket pare veshtiresite e ndryshme per te arritur te … Read More

Sky – Inter, sinjale pozitive ne merkato nga Atletico Madrid per Vrsaljko. Eder…

12/07/2018, 22:01 |

Ne shtepine e Interit po punohet per merkaton, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje.

Dhe ne dalje emri me i nxehte eshte ai i sulmuesit Eder, me zikalterit qe po punojne te zhbllokojne tratativen qe duhet ta dergoj ne … Read More

Sky – Inter-Darmian, huazimi me te drejte blerje eshte i mundshem: ja pse!

12/07/2018, 20:43 |

Mbrojtesi italian, Matteo Darmian ne pronesine e Manchester United eshte nje lojtar qe i intereson Interit per krahun e djathte te mbrojtjes.

Ai konsiderohet si nje alternative per mbrojtjen e Spallettit me Sime Vrsaljkon dhe Alessandro Florenzin qe jane me … Read More

Drejtori sportiv i Atletico Madrid ne Milano, takim me Ausilion per Vrsaljko! Alternativa eshte…

09/07/2018, 20:56 |

Interi vazhdon kerkimet per nje mbrojtes te krahut te djathte.

Dhe ne mesin e te preferuarve te teknikut Luciano Spalletti, pervec Alessandro Florenzit te Romes, eshte edhe Sime Vrsaljko.

Interi ka nisur prej kohesh kontaktet me klubin madrilen Atletico … Read More

Di Marzio nga Sky: “Inter, kontakt me agjentin e Darmian: ja kerkesa e United!”

03/07/2018, 23:53 |

Arrijne te rejat e fundit te merkatos se Interit nga eksperti Gianluca Di Marzio.

Pervec emrave te zakonshem te Sime Vrsaljko, Alessandro Florenzi dhe Davide Zappacosta, mbetet e nxehte pista per Matteo Darmian.

Sic raporton Gianluca Di Marzio nga … Read More

Sky Sport – Darmian, Vrsaljko dhe Zappacosta: tani Interi synon nje mbrojtes krahu

21/06/2018, 19:22 |

Interi nuk e ka ndermend te ndalet ne kete merkato.

Pasi kane mbyllur marreveshjen per Nainggolan nga Roma dhe me operacionet De Vrij, Asamoah e Lautaro Martinez te perfunduara, tani zikalterit jane ne kerkim te nje mbrojtesi te krahut te … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Mbrojtja 2017/2018: kantier i hapur ne shtepine Inter. Drejtuesit zikalter…

09/03/2017, 11:57 |

Mbrojtja do te jete reprati qe do te investohet me shume nga drejtuesit zikalter ne merkaton e veres.

Drejtori sportiv Piero Ausilio dhe CFO, Gardini (te dy ne pritje te rinovimit te kontratave) do te nderhyrjne … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More

Corriere dello Sport – Tani po punohet per nje mbrojtes krahu te majte: Emrat jane ato te…

03/01/2017, 12:12 |

Jo vetem Gagliardini. Inter, ne janar, do te provoje te sjelle ne shtepi edhe nje mbrojtes krahu.

“Me mire nese eshte i majte – sakteson Corriere dello Sport -. Sepse Santon dhe Miangue pritet te largohen … Read More

Ciao Melo, vjen Lucas Leiva. Por nuk eshte gjithcka: vjen edhe nje mbrojtes krahu, plus…

28/12/2016, 11:27 |

Nje largim dhe nje blerje e re ne shtepine Inter per janarin duket se tashme eshte bere: jashte Felipe Melo, brenda Lucas Leiva.

Corriere dello Sport konfirmon gjithcka: “Lucas Leiva dje ishte ne pankine per 90 … Read More

Ital-Inter: ja te gjithe emrat e mundshem. Verrati nuk eshte i pamundur…

16/12/2016, 12:24 |

Revolucion Italian. Sipas Tuttosport, Suning ka gjetur pergjigjen e pyetjes se perse Interi nuk ka qene keto vite nje skuader fituese: mungon nje perberje italiane ne skuader, gje qe skuadrat e tjera e kane. 

Shembujt per … Read More

Criscito dhe Darmian emrat e nxehte per mbrojtjen. Ne rast se largohet Kondogbia…

13/12/2016, 12:48 |

Me Suning qe do te behet nje sponsor i Interit me te gjitha efektet dhe me kontraten e bashkepunimit me Alibaba gati, ja qe Interi ne janar nuk do te mendoje vetem per shitjet.

Corriere dello … Read More