Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

De Biasi

De Biasi: “Rei Manaj duket Bonimba. Duhet te mendoje vetem…”

05/09/2016, 16:02 |

Sot do te nise rruga per ne Boterorin e 2018 edhe per Shqiperine e Gianni De Biasi, qe perpara ndeshjes se sotme ndaj Maqedonise, te vlefshme per grupin G, i njejti me Italine dhe Spanjen, ka folur per … Read More

Francë 2016 – De Biasi zyrtarizon listën e lojtarëve, ka disa surpriza! Manaj…

21/05/2016, 10:40 |

Trajneri i kombëtares shqiptare të futbollit ka zyrtarizuar listën e lojtarëve që ka grumbulluar për Kampionatin Europian që Shqipëria do të marë pjesë në Francë nga 10 Qershori deri më 10 Korrik. 

“Sot jemi mbledhur për … Read More

EKSKLUZIVE – Agjenti i Manaj: “Inter do ta blej. Shqipëria? De Biasi do të zgjedh pas pak. Ka personalitet dhe përulësi. Ausilio një ditë më ka thënë se…”

12/05/2016, 18:00 |

Edhe pse në fushë e shohim më pak se të tjerët, ai është një lojtar shumë i dashur për interistat, sidomos për ata shqiptar. Po flasim për Rey Manaj, 19-vjeçarin me origjinë nga Lushnja, i lidhur ngushtë me fanellën zikaltër, … Read More