Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

de boer

Scarpini: “Qe kur De Boer eshte ketu ka bere gjithcka cfare ka pasur ne dore. Tani…”

22/08/2016, 10:36 |

Roberto Scarpini per InterChannel ka komentuar ndeshjen ndermjet Chievos dhe Interit, te mbyllur ne menyren me te keqe te mundshme per zikalterit: humbje 2-0 ne ndeshjen e pare te kampionatit.

Keto kane qene fjalet e gazetarit … Read More

Gazzetta – Candreva vs Eder per nje bluze titullari: Ja 11 e De Boer

18/08/2016, 10:40 |

Po afron debutimi per Frank De Boer dhe po afron edhe ndeshja e pare e sezonit ne Serie A per Interin.

Dje Frank De Boer ka rigjetur ne grup edhe Brozovic dhe Palacion, te cilet jane … Read More

De Boer menjehere rreshter: “Do e perserisni ushtrimin deri sa te mos keni me fuqi…”

18/08/2016, 9:05 |

Punon me shume intensitet dhe me shume pak pushime.

Frank de Boer nuk deshiron te humbase kohe, me shume mundesi sepse deshiron qe prezantimi i tij dhe skuadres se tij ne ndeshjen e pare te kampionatit … Read More

Sky Sport – Luiz Gustavo dhe Joao Mario, profile qe i pelqejne De Boerit. Felipe Melo mund te largohet…

10/08/2016, 16:13 |

Me ardhjen e De Boer, objektivi kryesor per Interin duket se eshte mesfusha, ne pritje per te marr nje pergjigjje per Gabigol, sipas Fabrizio Romano te Sky zikalterit po studiojne profilin me te mire per t’i dhuruar holandezit:

“De Boer … Read More

Nebuloni: “De Boer? Pershtypje e mire, luan futboll sulmues. Jam skeptik per Icardin. Tifozeve…”

10/08/2016, 2:24 |

Dje, 9 gusht, ka qene dita kur Frank De Boer eshte prezentuar si trajneri i ri i Interit.

Pas konferences per shtyp trajneri ka drejtuar stervitjen e tij te pare ne prag te ndeshjes me Borussia Monchengladbach. Massimiliano Nebuloni nga … Read More

De Boer: “Dua qe Icardi te qendroj, ia kam thene klubit dhe Ausilios. Do te behet akoma me i forte”

10/08/2016, 0:42 |

Ne nje interviste ekskluzive per Premium Sport, trajneri i ri i Interit, Frank De Boer ka dolur per Mauro Icardin, duke perseritur vullnetin e tij per ta mbajtur ne Milano:

“Icardi eshte nje lojtar shume i rendesishem per … Read More

Inter, ndalet merkato per mesfushen. De Boer vlereson lojtaret ne dispozicion, pastaj…

09/08/2016, 20:05 |

Trajneri i ri eshte prezentuar, sezoni i Interit fillon pas lamtumires se Roberto Mancinit me Frank De Boer qe sot ka filluar te punoj me skuadren e re.

Pikerisht per kete motiv, ne 4-5 ditet e ardhshme nuk … Read More

Gabigol, De Boer e deshironte te Ajax por nuk ishin mundesite ekonomike. Tani te Interi…

09/08/2016, 1:43 |

Ardhja e Frank De Boer ne udheheqjen e Interit nuk e komplikon tratativen per Gabigol, perkundrazi.

Nga studiot e Sky Sport vjen nje zbulim interesant per sulmuesin e ri brazilian. Tekniku holandez e ka dashur lojtarin e Santosit te … Read More

ANSA – De Boer pas pak ne Milano, pastaj firma dhe prezentimi

08/08/2016, 17:58 |

(ANSA) – MILANO, 8 GUSHT – Frank De Boer eshte drejt Milanos.

Trajneri i ardhshem i Interi do te arrij ne Milano sonte ne mbremje (rreth ores 18:40 ne Linate). Mes dites se sotme dhe se neserme … Read More

De Boer te Interi, se bashku me te edhe Trustfull, Kreek dhe italiani Santoni

08/08/2016, 17:04 |

Per ardhjen e Frank De Boer te Interi tashme mungon vetem zyrtarzimi.

Trajneri holandez do te zevendesoj Roberto Mancinin, largimi i te cilit nga Interi u zyrtarizua sot. Nderkohe, arrijne edhe te reja per stafin teknik te De … Read More

Idealist, shpikes dhe kreativ. Ja kush eshte Frank De Boer, i perzgjedhuri i Interit

08/08/2016, 2:26 |

Tashme s’ka dyshime, Interi eshte gati t’i thote lamtumire Roberto Mancinit. Mungon vetem zyrtarizimi, me trajnerin italian qe nuk do te jete i pranishem ne stervitje. Eshte gati Frank De Boer, i perzgjedhuri i zikalterve. Shkojme ta zbulojme, mes … Read More

Thohir e nxjerr jashte Branca dhe vlereson Walter Mazzarrin. Kthehen zerat per Leonardo-De Boer.

04/02/2014, 12:42 |

“Do te pritet deri ne fund te majit, me pas do te behet llogaritjet. Nervozizmi i Walter Mazzarrit, te djelen ne mbremje ne Juventus Stadium, nuk ka te beje vetem me gabimet e skuadres se tij qe ka … Read More