Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

de-sanctis

GdS: Handanovic ngelet ne dyshim. Interi mendon per…

19/06/2013, 10:15 |

Nje kryqezim i vertete portieresh. Gjithcka nis nga Handanovic. Slloveni pelqehet shume tek Barcelona dhe Anzhi, te dyja te gatshme te shpenzojne shume per ta marre nga zikalterit (flitet per 30 milion euro). Interi nuk do te gjendet … Read More