Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

De Vrij

Spalletti: “Nainggolan? Ja pse ka zgjedhur Interin, na mungonte nje si ai. Kete vit ndryshim i madh ne mbrojtje…”

24/06/2018, 22:51 |

Luciano Spaletti, i ftuar ne festen e Inter Clubeve ne Toskanen e tij, ka folur per ambiciet e Interit dhe ardhjen e Nainggolan per mikrofonat e Sky Sport.

“Eshte turbina qe i mungonte motorit tone, te jep ate shkendijen”, e … Read More

Spalletti buzeqesh, nga De Vrij te Nainggolan: te gjithe ne Appiano qe me 9 korrik?!

13/06/2018, 18:39 |

Sido qe te shkoj merkato zikalter mes korrikut e gushtit, ka nje diference te madhe me sezonin e kaluar.

Kete thote Tuttosport qe kujton se si ne veren e kaluar Spalletti kishte probleme per te insertuar lojtaret e ardhur, duke … Read More

Lotito: “E dinim qe De Vrij kishte akord me Interin. Por nuk kuptoj pse Interi beri presion duke thene se…”

29/05/2018, 20:34 |

“Nuk me pelqen te kthehem prapa. Kemi humbur. Lazio mund te kishte nje pozite tjeter ne klasifikim, dihet nga te gjithe”.

Ky eshte mendimi i Claudio Lotito 9 dite pas humbjes me Interin. Presidenti i Lazios eshte kthyer te flas … Read More

Spalletti: “Ja cfare ndodh nese Icardi largohet. Rinovimi im, De Vrij, Martinez e Asamoah…”

27/05/2018, 20:29 |

I intervistuar gjate nje eventi te mbajtur ne Firenze, trajneri i Interit, Luciano Spalletti eshte ndalur duke folur per gazetaret.

Qe nga Interi e deri te ardhmja e Mauro Icardit, duke kaluar edhe neper momentin e Kombetares Italiane, keto jane … Read More

Matrix: “5 maji 2002? Gjithcka e pregaditur. Orsato? Ose eshte qorr ose nuk do te shoh! De Vrij…”

20/05/2018, 12:29 |

“Eshte nje mundesi e madhe per t’u mos u humbur. Ky eshte nje kampionat, jo turne me eliminim. Duhet falenderuar Crotone e Zengas, qe tani rrezikon shume. Motoja ime eshte: ‘Nuk ka perfunduar derisa nuk ka perfunduar’”.

Jane fjalet e … Read More

E FUNDIT – Simone Inzaghi vendos nese do te luaje De Vrij neser dhe deklaron: “Stefan ndaj Interit…”

19/05/2018, 15:44 |

Duket se do te ndodhe ajo qe nuk pritej nga askush. 

Ne ditet e kaluara eshte hapur nje debat i gjere ne opinonin publik italian nese lojtari i ardhshem i Interit De Vrij duhet te luaje ndaj zikalterve ne ndeshjen … Read More

“De Vrij duhet te luaj nje ndeshje te madhe sepse duhet t’i tregoj Interit qe…”

18/05/2018, 18:40 |

“Sikur te isha ne vend te De Vrij do e luaja ndeshjen Lazio-Inter”.

Jane fjalet e Paolo Maldini, legjendes se Milan qe thote fjalet e tij rreth ceshtjes se De Vrij dhe mundesise nese duhet te luaj ose jo te … Read More

Lazio-Inter, De Vrij tashme ka vendosur: i ka kerkuar Inzaghit qe…

18/05/2018, 13:10 |

Ndeshja Lazio-Inter po afrohet dite pas dite. 

Duket se ne keto minuta ka lajme per sa i perket perfshirjes ne kete ndeshje te mbrojtesit aktual te Lazios por qe ka nje kontrate me Interin, hollandezi De Vrij.

Nese Simone Inzaghi … Read More

Branca: “Me mua 15 tituj dhe Cambiasso goditja e pare. Gasperini? Faji yne, ja pse. De Vrij? Ju them qe…”

17/05/2018, 23:31 |

I intervistuar nga Radio Olympia, ish-drejtori teknik i Interit, Marco Branca ka folur per ndeshjen Lazio-Inter por jo vetem. 

“Ne kete moment nuk eshte se po bej dicka te vecante, por ndihmoj ata qe kerkojne ndihmen time. Nje pune konsulence”.

Read More

Cruz: “Zemra ime eshte interiste, shpresoj per CHL. De Vrij nuk duhet te luaj. Icardi…”

15/05/2018, 22:18 |

“Kam perjetuar emocione te bukura si te Lazio ashtu edhe te Interi, por zemra ime eshte interiste”.

E nis keshtu intervisten e tij per RMC Sport, ish-sulmuesi i te dy ekipeve, Julio Ricardo Cruz qe pastaj flet menjehere per Stefan … Read More

Ausilio: “Tare? Nuk e kuptoj. Interi nuk luan piset: ja pse! Icardi qendron me ose pa Champions”

14/05/2018, 21:31 |

I intervistuar nga Sky Sport ne ceremonine e cmimit Gentleman, drejtori sportiv Piero Ausilio ka prekur temat e nxehta te klasifikimit dhe merkatos ne shtepine e Inter.

“Kemi fikur telefonat, nuk kemi pare asgje dhe i kemi kycur vetem ne … Read More

Gazzetta – Inzaghi: “De Vrij? Nuk e di nese do te luaje, ai nuk…”

14/05/2018, 16:08 |

Ai eshte kthyer nje teme e nxehte keto dite ne Rome por edhe ne Milano.

Vetem dy dite me pare mediat bene me dije se Interi ka depozituar kontraten e De Vrij ne Federaten Italiane te futbollit duke siguruar keshtu … Read More

Shprethen tek Lazio ceshtja De Vrij. Tifozet: “Nuk e duam ‘Juden’ ne ndeshjen e fundit!” Por Tare…

11/05/2018, 13:45 |

Sic eshte parashikuar, lajmi i Gazzetta dello Sport qe eshte publikuar dje per kontraten e depozituar ste Stefan De Vrij nga ana e Interit ka ngritur ne qiell nje mal me polemika dhe inat, duke pare se zikalterit dhe lacialet … Read More

LAJM I FUNDIT – Depozitohet ne Federate kontrata e Stefan De Vrij: ja detajet!

10/05/2018, 10:00 |

Pas muajsh te tere thashethemesh ne merkato, duket se Interi tashme ka bere hapin me te rendesishem per De Vrij.

Zikalterit kane depozituar kontraten e hollandezit Stefan De Vrij ne Federaten Italiane te Futbollit dhe tashme nuk ka me asnje … Read More