Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

De Vrij

CIES – Inter, cfare goditje: De Vrij nder lojtaret me te mire me parameter 0 ne qarkullim

23/04/2018, 16:32 |

Observatori futbollistik CIES ka perpiluar nje liste me lojtaret me te mire ne qarkullim me parameter 0. 

Ne kete liste, kryeson portieri i Napolit, Pepe Reina, i cili eshte ne vendin e pare nga lojtaret qe do te lirohen me … Read More

De Vrij, mbrojtes vrases: 5 tentime ne porte, 5 gola!

01/04/2018, 22:19 |

Tashme gjithcka te le te mendosh qe Stefan De Vrij, mbrojtesi holandez i Lazios, do te jete nje lojtar i Interit sezonin e ardhshem.

Interi qe eshte i gatshem te pres me krahe hapur, jo vetem nje blerje cilesore me … Read More

Merkato Inter, Strootman objektivi i pare ne mesfushe. Ne sulm syte tek Memphis…

27/03/2018, 10:02 |

Zikalterit kane ndjekur nga afer Hollanden per te ndjekur De Vrij, mesfushorin e Romes dhe sulmuesin e krahut te Lyon.

Kampionati eshte ndalur per shkak te miqesoreve te kombetareve, por Interi nuk ka mbetur aspak e palevizshme.

Vezhguesit zikalter jane … Read More

Gazzetta – Inter, per Kwadwo Asamoah eshte ceshtje oresh! Po pritet vetem qe…

26/03/2018, 12:36 |

Si dy ministra teper te mire pa portofol, Walter Sabatini dhe Piero Ausilio kane filluar qe te ndertojne Interin e te ardhmes ne menyre konkrete, duke afruar prane klubit zikalter lojtare me kosto zero. 

Behet fjale per hollandezin e Lazios, … Read More

Zbulohet nga vjen siguria e mediave per De Vrij-Inter. 20 dite me pare…

26/03/2018, 11:12 |

Me sa duket, lojtari hollandez i Lazios do te jete nje lojtar i Interit sezonin e ardhshem dhe nuk ka me dyshime per kete fakt.

Keto dite kane qene me te vertete te shumta lajmet per ardhjen e De … Read More

Gazzetta – Asamoah, jane ore decizive: ka refuzuar te gjitha ofertat e Juves sepse…

25/03/2018, 13:52 |

Interi po tregohet me te vertete shume aktive ne prag te merkatos se veres edhe pse duhen edhe dicka me shume se dy muaj qe ajo te hapet zyrtarisht. 

Reparti ku zikalterit jane tregura me shume aktiv se te tjeret … Read More

Corriere – Ju zbulojme mbrojtjen e Interit ne 2017/18: ja si do te rreshtohet prapavija e Spallettit!

25/03/2018, 13:07 |

Parashikohet nje vije mbrojtese goxha ndryshe nga i sotshmi tek Interi ne prag te sezonit te ri.

Ashtu si shpjegon ne faqet e saj Corriere dello Sport, tek Interi jane rruges De Vrij dhe Asamoah, ndersa Miranda dhe Lisandro LopezRead More

Gazzetta – Barca po kerkon te futet ne mes per De Vrij, por Interi…

24/03/2018, 13:20 |

Kujdes Inter, mbi Stefan De Vrij eshte rikthyer rrezikshem Barcelona. 

Kete alarm e jep sot e perditshmja e famshme italiane, La Gazzetta dello Sport.

Ja cfare shkruan Gazzetta ne faqet e saj sot:

“26 vjecari mbrojtes mbetet ende shume afer … Read More

De Vrij – Inter: mungon vetem nje detaj i vogel, pastaj mbyllet cdo gje!

22/03/2018, 14:31 |

Gjithcka e bere: Stefan De Vrij do te jete nje lojtar i Interit ne sezonin e ardhshem.

Hollandezi qe eshte ne skadence kontrate me Lazion dhe qe ka vendosur te mos e rinovoje kontraten me klubin e Igli Tares, duket … Read More

De Vrij: “Une tek Inter? E kuptoj shume mire qe jeni kurioz, por dua tju them qe…”

20/03/2018, 17:54 |

Jane Stefan De Vrij dhe Virgil Van Dijk dy kandidatet me te rendesishem per tu bere kapiten te Hollandes.

Pikerisht per kete por edhe per Interin ka folur De Vrij gjate nje interviste ne Hollande.

Ja fjalet e tij:

“Kapiten? … Read More

SPECIALE – Si do te ngjaje mbrojtja e Interit 2018-19?

16/03/2018, 13:54 |

Zerat ne merkato jane te shumte per blerjet e Interit sezonin e ardhshem, por keto zera, per repartin e mbrojtjes sa po vjen dhe intensifikohen. 

Ausilio ka qene shume aktiv ne merkato edhe pse hapja e merkatos do edhe tre … Read More

EKSKLUZIVE – Inter-De Vrij: super rroge per 5 vite. Pritet vetem ok i Suning!

16/03/2018, 11:00 |

Inter – Stefan De Vrij gjithcka drejt mbylljes.

Mbrojtesi hollandez te cilit ne qershor i mbaron kontrata me Lazion sezonin tjeter mund te jete nje zikalter.

Sipas asaj qe shkruan FcInterNews, drejtuesit ziklater kane gjetur akordin me lojtarin dhe … Read More

Premium – De Vrij-Inter, sa afer: mungon vetem dicka e vogel! Skriniar…

15/03/2018, 22:30 |

Lojtari i Lazios nuk ka rinovuar tashme dhe me sa duket ne Milano eshte Interi qe e pret me krahe hapur.

Per kete dhe ndeshjen e radhes eshte folur sot ne Premium Calcio:

Perpara se gjithash e perpara se te … Read More

De Vrij-doping, komunikata e antidoping ne Itali: “Jane te nevojshem disa kontrolle…”

13/03/2018, 12:59 |

Deklarata e Nado Italia vjen pas rezultateve te kontrollit e mbrojtesit hollandez.

Ne ditet e kaluara kemi shkruar per lajmin se lojtari i Lazios, Stefan de Vrij, qe me shume mundesi do te vije tek Interi ne vere me parameter zero, … Read More