Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

De Vrij

Antidoping kerkon De Vrij per shpjegime: javes tjeter hollandezi paraqitet ne zyrat e Nado

10/03/2018, 13:38 |

Corriere della Sera tregon sot ne faqet e saj se mbrojtesi i Lazios, Stefan De Vrij eshte kerkuar te paraqitet ne zyrat e Antidoping ne Itali.

Futbollisti i Lazios, sipas asaj qe shkruan Corriere della Sera, nuk eshte paraqitur ne … Read More

Merkato, Ausilio i papermbajtshem: jane gati 3 goditjet e Interit te 2018/2019. Suning deshiron…

08/03/2018, 12:42 |

Interi deshiron te vazhdoje perpara me Luciano Spallettin dhe nese ka dicka te sigurt ne te ardhmen zikalter, ai eshte emri i teknikut ne sezonin e ardhshem.

Kete gje e tregon Tuttosport, e cila shton se pikerisht per kete fakt, … Read More

Inter ka mbyllur nje goditje te dyfishte: De Vrij-Asamoah. Tani mungon vetem…

02/03/2018, 16:56 |

Interi po mendon ne menyre te rendesishme per derbyn e se dieles ne darke ndaj Milanit, por klubi zikalter po punon edhe per te ardhmen dhe po punon shume ne merkato.

Jo vetem Lautaro Martinez, operacion i cili praktikisht eshte … Read More

De Vrij, jo Premier Leagues dhe Barcelones. ka zgjedhur Interin: Ja detajet!

02/03/2018, 12:50 |

Stefan De Vrij ka zgjedhur Interin. Sipas asaj qe tregon sot Corriere dello Sport, mbi hollandezin ka pasur nje presion shume te larte 2-3 ditet e fundit, pikerisht pasi drejtori sportiv i Lazios kishte zyrtarizuar se lojtari nuk do te … Read More

Gazzetta – De Vrij-Lazio, jo rinovimit: Interi eshte ne pole position. Por kujdes nga…

20/02/2018, 10:57 |

Pas ultimatumit te skaduar zyrtarisht dje nga Lazio per sa i perket rinovimit te De Vrij, tani eshte e pritshmja hapja e nje ankandi per te siguruar sherbimet sportive te qendermbrojtesit hollandez.

Sipas asaj qe shkruan La Gazzetta dello Sport, … Read More

FcInterNews: “Inter futet fort ne garen per De Vrij”.

20/02/2018, 6:50 |

“Qendermbrojtesi akoma nuk ka arritur akordin e rinovimit me Lazion, keshtu drejtuesit zikalter kane bere nje oferte prej 22.5 milion euro per 5 vite. 4,5 milion ne sezon. Kjo oferte duket goxha bindese dhe eshte me e larte nga oferta … Read More

Nga Rodriguez deri te Berardi, ja kë po e ndjek Interi

06/04/2017, 12:59 |

Interi tashmë ka filluar përgatitjet për merkaton e radhës. Përveç një mbrojtësi qendror, nga Manolas te De Vrij e deri tek Van Dijk, klubi zikaltër është në kërkim edhe të një mbrojtësi të krahut të majtë dhe një … Read More

Inter, do te kete ristilim ne mbrojtje. Pervec Manolas, nje mbrojtes krahu plus De Vrij?

27/03/2017, 9:53 |

Mund te jete nje Inter me nje mbrojtje 3/4 te re ajo qe mund te paraqitet ne fillim te kampionatit te ri.

Pervec Manolas, i cili eshte objektivi i pare fale fuqise se madhe ekonomike te … Read More

Gazzetta – De Vrij nuk perjashton Manolas: pista eshte konkrete!

24/03/2017, 15:32 |

“Sulmi ndaj De Vrij nuk e perjashton ardhjen e Kostas Manolas nga Roma”.

Kete sakteson Gazzetta dello Sport, e cila tregon se zikalterit nuk kane hequr dore nga mbrojtesi grek: “Marreveshja e lojtarit me Romen … Read More

Inter ne sulm per De Vrij: ka nje marreveshje 3 milione euro plus bonus per 4 vite. Nje largim…

24/03/2017, 11:04 |

Stefan de Vrij do ti thote me siguri mire u pafshim Lazios ne fundin e sezonit dhe eshte pikerisht ai objektivi numer nje i Interit per mbrojtjen e se ardhmes.

Kete gje e siguron La Gazzetta … Read More

Suning, cfare goditjesh: Oblak per Handa nese largohet. Nga Alexis te Verrati: te medhenjte ne shenjester!

24/01/2017, 17:56 |

Te gjithe konfirmojne: Suning, ne vere, do te ndertoje nje Inter te madh.

Gjithcka do te filloje nga mbrojtja. “Prioriteti eshte te meret nje mbrojtes krahu teper i forte, me mire nese eshte i majte – … Read More