Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

DeBoer

De Boer: “Askush nuk udheheq me te vertete te Interi, ky eshte problemi me i madh. Kam provuar…”

03/12/2016, 22:27 |

Kthehet te flas Frank De Boer. Pas largimit nga Interi, tekniku holandez ka folur ne nje interviste per Ziggo Sports, kur ka provuar te shpjegoj se cilet jane mekanizmat brenda klubit zikalter:

“Ka pronare kinez, nje president indonezian dhe pastaj … Read More

De Boer: “Luajme si amatore ne EL, tani mjaft. Dhe nuk mund te kthejme gjithmone rezultatin. Roma? Kam besim te…”

29/09/2016, 23:05 |

Frank De Boer komenton per Inter Channel humbjen kunder Sparta Praga: “Kur fillojme nje ndeshje ne kete menyre nuk mund te fitojme kurre. Qendrimi eshte gjithmone gjeja me e rendesishme. Kemi humbur topin shume lehte, eshte e pashpjegueshme. … Read More

De Boer: “Te shtunen me jepnit per te vdekur, ndersa sot me pyesni…”

20/09/2016, 15:04 |

Atmosfera ne Appiano Gentile eshte pozitive. Pas fitores ndaj Juventusit ekziston nje atmosfere me e sigurte. 

Frank De Boer ka zhvilluar pothuajse te gjithe konfrencen per shtyp ne italisht dhe ja ka dale vertete mire. Ne … Read More