Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

dembele

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Inter-Dembele, rritet optimizmi: Pochettino dorezohet dhe kerkon zevendesues. Pas 13 korrikut…

05/07/2018, 8:52 |

Inter ka besim me te madh per Mousa Dembele, objektivin kryesor per mesfushen.

Sic raporton Corriere dello Sport, shpresat zikalter jane ne rritje dhe jane te lidhura me kerkimin nga ana e Tottenham per nje zevendesues.

Mauricio Pochettino, qe e … Read More

Sky – Inter nuk beson te ofertat kineze per Mousa Dembele. Me 13 korrik…

03/07/2018, 20:33 |

Mousa Dembele, mesfushor i Tottenham Hotspur dhe Belgjikes eshte nje prej lojtareve qe po kerkohet me ngulm nga Interi ne kete merkato.

Per mesfushorin tashme ka pasur nje takim me agjentet e tij para disa javesh dhe interesimet per te … Read More

Ausilio: “Perisic dhe Brozovic qendrojne. Do flasim per rinovimin me Icardin. Per Malcom ju them…”

25/06/2018, 21:50 |

Piero Ausilio ka folur sonte poshte zyrave te Interit pas nje dite intensive qe ka perfshire ardhjen e Nainggolan dhe takimin me Spallettin.

Drejtori sportiv zikalter eshte ndalur duke folur per gazetaret e pranishem aty. Keto jane temat per te … Read More

Premium Sport – Dembele, Juventus largohet nga gara ndersa Interi ka gati oferten: ja shifrat

25/06/2018, 0:17 |

Nuk mjafton ardhja e Asamoah, De Vrij, Lautaro Martinez dhe Nainggolan per Interin.

Klubi zikalter tani do te provoj qe te bej edhe nje goditje tjeter ne mesfushe gjate diteve te ardhshme.

Emrat me te lakuar per mesfushen e … Read More

Sky – Inter insiston per Dembele. Arrijne disa sinjale pozitive, oferta zikalter eshte…

19/06/2018, 23:03 |

Inter vazhdon presingun per Mousa Dembele.

Deshira e klubit zikalter dhe e Spallettit eshte qe te marr ate se bashku me Nainggolan ne mesfushe.

Per belgun kerkesa e Tottenham eshte rreth 30 milione euro dhe darka e djeshme konfirmon … Read More

Premium Sport – Tottenham sondazh per D’Ambrosio: italiani eshte celesi per Dembele?

17/06/2018, 15:52 |

Rinovimi eventual i Danilo D’Ambrosio me Interin deri me 2022 mund te mos sherbej per te blinduar mbrojtesin zikalter.

Lajmi i oreve te fundit, thote Premium Sport, eshte se Tottenham ka bere nje sondazh per lojtarin.

Keshtu tani Interi … Read More

Corriere della Sera – Limitet nga UEFA? Inter ben te ditur se nuk do te ndryshojne strategjite e merkatos

16/06/2018, 17:36 |

Strategjite e Interit ne merkato nuk pritet te ndryshojne.

Kete shkruan Corriere della Sera qe thote se nga klubi behet e ditur qe strategjite per merkaton nuk do te ndryshojne, pavaresisht rregullave dhe obligimeve te UEFA.

Interi duhet te … Read More

Corriere dello Sport – Dembele preferon Interin para Juves e Napolit. Strategjia zikalter eshte…

16/06/2018, 15:59 |

Mousa Dembele deshiron Interin.

Corriere dello Sport nuk ka dyshime mbi kete dhe shpjegon: “Per anglezet e Tottenham ka nje oferte kineze prej 35 milione euro por Interi mbeshtetet mbi nje strategji dy vjecare qe do e dergonte lojtarin te … Read More

Merkato – Dembele, agjentet e lojtarit ne Milano: takim me Interin dhe… (FOTO)

13/06/2018, 22:22 |

Mbreme nga Gianluca Di Marzio u dha lajmi qe agjentet e Dembele do te arrijne sot ne Itali.

Dhe ja ku jemi. Agjentet e mesfushorit belg sot kane arritur ne qytetin e Milanos per te folur me skuadrat e interesuara … Read More

Merkato, agjenti i Dembele se shpejti ne Itali: do te vleresoj ofertat per lojtarin dhe…

12/06/2018, 23:38 |

Te rejat e fundit te merkatos arrijne nga Gianluca Di Marzio dhe sajti i tij.

Sipas ekspertit italian, agjenti i Dembele do te arrij se shpejti ne Itali me qellimin qe te vleresoj ofertat per klientin e tij nga ana … Read More

Zenit ofron Garay+cash per Murillon, permiresohet oferta per rrogen. Witsel dhe…

29/06/2016, 0:30 |

Gjate emisionit special per merkaton, Alfedo Pedulla te SportItalia jep zhvillime te reja per te ardhmen e Jeison Murillo:

“Zenit per Murillon ka ofruar nje rroge prej 4 milione plus bonuse. Nje shifer qe i afrohet … Read More