Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

demtimet

Demtimet: Ranocchia rrezikon seriozisht Derbyn. Ndersa Ansaldi dhe Palacio…

09/11/2016, 17:18 |

Andrea Ranocchia do te beje gjithcka qe te rikthehet sa me shpejt te jete e mundur ne dispozicion te tranjerit pas demtimit ne kofshe te akuzuar pas ndeshjes me Crotonen.

Ndalesa – sipas Corriere dello Sport – … Read More

Lendimet: Dodo, rezultati i vizitave mjeksore shume keq. Shaqiri, neser vizitat mjeksore: Wolfsburg ne rrezik…

16/03/2015, 19:05 |

Situata vetem sa vjen e rendohet ne shtepine e Inter.

Ne mengjesin e sotem Dodo i eshte nenshtruar nje rezonance magnetike, ne Istituto Clinico Humanitas te Rozzano dhe pergjigja eshte ajo qe askush nuk e ka dashur: demtim ne meniskun … Read More

Gazzetta – Hernanes do te jete jashte per nje kohe te papercaktuar. Ai ka probleme ne…

30/11/2014, 14:38 |

Infermieria zikalter vazhdon te mbaje ne tension tifozet dhe teknikun e Interit.

Kunder Romes Interit do i duhet te heqe dore nga dy lojtare shume te rendesishem: Nemanja Vidic ka qendruar ne Milano dhe gjithashtu braziliani … Read More

Demtimet: THE NEVERENDING STORY! Vazhdon emergjenca, Hernanes dhe Guarin jashte, Naga…

07/11/2014, 15:59 |

Demtimet per Interin duket se nuk do te ndalojne ne asnje moment ne kete sezon. Dhimbje koke e vazhdueshme per Mazzarrin, per stafin por edhe per tifozet qe nuk po shohin dot ne asnje moment skuadren te plote … Read More

Alarm i kuq per ne Parma: Hernanes dorezohet? Ne kete rast balotazh ndermjet…

31/10/2014, 15:02 |

Interi ka vazhduar stervitjen ne Appiano pas fitores super te rendesishme ndaj Sampdorias. Lojtaret qe luajten te merkuren, kane pasur nje pune me te lehte, nderkohe te tjeret kane zhvilluar nje mini-ndeshje me Puscas dhe Khrin, autore te … Read More

Drejt Napolit – Probleme te reja per Mazzarrin: lodhje per Nagatomo, goditje ne kembe per Guarin

16/10/2014, 17:05 |

Emergjence e qarte ne shtepine e Interit ne kuader te ndeshjes me Napolin: pas terheqjes muskulare te Daniel Osvaldo, i cili qe duhet te qendroje jashte per disa jave (rikthimi fundi i tetorit-fillimi i nentorit), duhet regjistruar edhe … Read More

Kovacic, eshte vetem lodhje. Ndrydhje ne gju per D’Ambrosio qe…

14/10/2014, 17:57 |

Rezultati negativ. Mateo Kovacic i eshte nenshtruar kete pasdite testeve te nevojshme per te verifikuar kushtet e tija fizike pas demtimit qe ka pesuar ne Kombetaren Kroate ne ndeshjen kunder Azerbaxhannit. Rezultati i ekografise ka qene negativ, dhe … Read More