Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

denim

E FUNDIT – Gjykata denon tifozet e Interit dhe klubin sepse ne ndeshjen Udinese-Inter…

08/05/2018, 18:43 |

Kur flitet per tifozerite ne Itali dhe per denimet ndaj tyre, duket se perdoren gjithmone dy peshore te ndryshme. 

Ka ndodhur shpesh qe tifozet e Interit si ne shtepi (ne Meazza) dhe si ne transferte (si ne ndeshjen Udinese-Inter) te … Read More

Interi fillon grumbullimin sot deri te dielen. Vendim historik pa precedente. Ne 2004…

25/04/2017, 11:42 |

Interi vendos te perdore “grushtin e forte” me lojtaret dhe nepermjet nje komunikate teper te rende, ka lajmeruar nje maksi-grumbullim per gjashte dite e pese nete. Te lajmeruar dje nga team manager Fabio Pina, Icardi me shoke do … Read More

ZYRTARE – Inter depoziton apelimin per skualifikimin e Icardit dhe Perisic!

09/02/2017, 13:36 |

Eshte nje Juventus-Inter qe nuk mbaron kurre.

Pas komunikates ku Interi tregoi haptazi qe do te apelonte vendimin e gjykates sportive per dy ndeshjet pezullim qe u dhane per Icardin dhe Perisic, tashme Interi ka vendosur … Read More

Perisic-Icardi: Interi eshte e xhindosur. Sot eshte bere apelimi i vendimeve dhe strategjia eshte…

07/02/2017, 17:10 |

Shprehja e fjaleve ‘te pavenda’ i ka kushtuar shume shtrenjte si kroatit dhe si argjentinasit, te cilet jane denuar respektivisht nga gjykata sportive me dy ndeshje pezullim.

Ata kishin nje shprese se arbitri dhe bashkepunetoret e … Read More

Medel, gjykata sportive konfirmon denimin me 3 ndeshje dhe Interi e gjobit…

26/10/2016, 10:46 |

Sic parashikohej, Gjykata Sportive Italiane e Apelit ka konfirmuar tre ndeshje pezullim per Medel, denim i cili u dha nga gjykatesi sportiv pas goditjes qe Kiliani i beri Kurtic ne ndeshjen Atalanta-Inter te dielen.

Jurisprudenca e … Read More