Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

depay

Merkato Inter, Strootman objektivi i pare ne mesfushe. Ne sulm syte tek Memphis…

27/03/2018, 10:02 |

Zikalterit kane ndjekur nga afer Hollanden per te ndjekur De Vrij, mesfushorin e Romes dhe sulmuesin e krahut te Lyon.

Kampionati eshte ndalur per shkak te miqesoreve te kombetareve, por Interi nuk ka mbetur aspak e palevizshme.

Vezhguesit zikalter jane … Read More

Inter, shpenzime ne Old Trafford: Ne shenjester Darmian, Depay, Blind dhe Smalling. Mourinho aleat?

14/11/2016, 11:16 |

Ne janar, kur te hapet merkato e ‘riparimit’, sic quhet ndryshe ajo e dimrit, Interi mund te trokase ne deren e Old Trafford, aty ku mund te gjeje nje aleat te cmuar si Jose Mourinho, teknikun e Manchester … Read More

Depay, ne vere Interi kishte menduar: deshmia…

16/10/2014, 23:31 |

Ne muajt e fundit emri i tij ka qene i lidhur me Interin, por merkatoja nuk ka sjell ndonje ndryshim fanelle dhe per sezonin aktual ka mbetur ne Holande, akoma tek PSV Eindhoven. Memphis Depay pelqehet, edhe pse … Read More

Per Depay eshte lufte mes Inter dhe Manchester United. Por Van Gaal…

08/07/2014, 13:22 |

Eshte nje nga yjet e ketij Boterori, 20 vjecari hollandez Memphis Depay.

Lojtari i PSV, i cili ka shenuar me Australine dhe Kilin, ka terhequr mbi vete vemendjen e klubeve me te medha europiane, ehde per … Read More