Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Di Maria

Merkato, objektivi eshte te gjendet nje Salah. Mes enderrave dhe realitetit: ja te gjithe emrat

24/05/2018, 13:25 |

Te gjendet nje tjeter Salah per Spallettin ne merkato.

Ky eshte objektivi i madh i veres zikalter, me Piero Ausilio te cilit i eshte dhe nje nje mision: nje lojtar majtak qe niset nga e djathta dhe qe eshte ne … Read More

FcIn – Di Maria, jemi afër: është arritur marrëveshja, pritet vetëm largimi i Perisic. Pastaj Nainggolan, një qendërmbrojtës dhe…

14/07/2017, 15:15 |

Interi i ndaluar në merkato? Po, por vetëm në shikim të parë. Kohëzgjatja është më e madhe, por nga ana e zikaltërve bëjnë me dije që puna e mundimshme do jap rezultate dhe Spallettit do t’i vijnë përforcimet … Read More

Interi therret, Di Maria pergjgijet: ai eshte gati per nje transferim. Per te 7 milione ne sezon per tre vite…

29/06/2017, 10:16 |

Angel Di Maria po afrohet me Interin.

Puna e njerezve te merkatos se Suning vazhdon ne heshtje, por sic tashme dihet prej kohesh, nga korriku do te shohim frutet e para te kesaj pune. Te reja … Read More

Po lind Interi i Spalletit: baza do te jete 4-2-3-1. Endrra e vertete mbetet Di Maria. Ndersa Perisic…

15/06/2017, 9:30 |

Dje fjalet e Luciano Spalletit ne konferencen per shtyp kane prekur edhe tema taktike, me 4-2-3-1 qe duhet te jete baza ku do te ndertohet Interi i ri. Ne kete sens, Gazzetta dello Sport ka provuar te imagjinoje … Read More