Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

di-marzio

Sky – Belfodil eshte i Interit. Zyrtarizimi do te vije…

04/07/2013, 13:41 |

Sky Sport e jep te mbyllur kalimin e Belfodil tek Inter. Sipas Gianluca Di Marzio: “Ishak Belfodil eshte nje lojtar i Interit, operacioni eshte praktikisht i mbyllur. Gjate mbasdites, ne oren 16.30, do te vije firma mbi kontrate … Read More

Di Marzio: “Oferte e Galatasaray per Wellington. Bardi dhe Benassi”

04/07/2013, 0:34 |

Gianluca Di Marzio, eksperti i merkatos te Sky Sport jep disa te reja ne lidhje me merkaton zikalter gjate emisionit ‘Speciale Calciomercato. Sipas tij: “Bardi dhe Benassi do te shkojne tek Livorno, operacioni eshte praktikisht i mbyllur per … Read More

Sky – Benassi ka firmosur, shkon tek Livorno. Ndersa Bardi…

03/07/2013, 17:10 |

Livorno ka marre Marco Benassin. Mesfushori i ri zikalter, qe ka luajtur ne skuadren e pare jo pak me Stramaccionin, do te huazohet tek klubi i Livornos, dhe tanime ka firmosur edhe kontraten e re: ne sezonin e … Read More

Di Marzio – Isla, Inter do ta mbylle kete jave.

30/06/2013, 19:57 |

Interi duket gjithmone e me prane Mauricio Islas dhe provon ta mbylle marreveshjen sa me pare te jete e mundur. Sic raporton Gianluca Di Marzio nga websiti i tij zyrtar, akoma duhet te mbushet diferenca mes asaj qe … Read More

Sky – Avancim ne tratativen per Mauricio Isla. Tani…

28/06/2013, 23:24 |

Mauricio Isla i afrohet Interit. Sic raporton para pak minutash Gianluca Di Marzio direkt nga studiot e Sky Sport, diten e sotme eshte ulur distanca mes kerkeses te shoqerise bardhezi dhe ofertes te shoqerise zikalter. Tani distanca eshte … Read More

Di Marzio: “Cassano? Mazzarri e kishte bere zgjedhjen. Donati…”

19/06/2013, 9:13 |

Vijne detajet e para te levizjeve te merkatos te Interit. Gianluca Di Marzio, ekspert i njohur i merkatos, ben permbledhjen ne editorialin e tij per TuttoMercatoWeb.

CASSANO – Kur Interi ka zgjedhur Mazzarrin, shume kane menduar … Read More

Di Marzio: “Ka mbaruar darka mes Leonardit dhe agjentit te Cassanos. Tani..”

19/06/2013, 0:03 |

Gianluca Di Marzio jep te rejat per situaten Cassano: “Sapo ka mbaruar darka, me besimin se gjithcka do mbyllet pozitivisht. Beppe Bozzo, agjenti i Cassanos ka takuar drejtorin gjeneral te Parmes, Leonardi, per te percaktuar oferten per sulmuesin … Read More

Gjendet marreveshja mes Inter dhe Parmes per Belfodil. Mungon vetem…

18/06/2013, 19:28 |

Gianluca Di Marzio, direkt nga Sky, njofton se Interi ka mbyllur marreveshjen per te marre Ishak Belfodil: “Mund te themi qe Interi dhe Parma kane gjetur marreveshjen: gjysma e Belfodil per 10 milion euro dhe dhenien hua te … Read More

Sky – Belfodil, Inter takon agjentet, gjysma per kartonin, huazimin e Silvestres dhe cash

18/06/2013, 16:57 |

Belfodil dhe Antonelli, dy emrat me te nxehte per merkaton interiste per momentin. Dy tratativa qe po diskutohet ne keto ore. Ja cfare thote Gianluca Di Marzio nga studiot e Sky Sport: “Vazhdon operacioni mes Interit dhe Parmes, … Read More

SKY – Parma ka kontaktuar me agjentin e Cassanos

18/06/2013, 14:07 |

Sic tregon Gianluca Di Marzio, pak minuta me pare, Parma ka kontaktuar me agjentin e Antonio Cassanos, Giuseppe Bozzo, dhe e ka informuar per tratativen me Interin. Ne oret e ardhshme, Interi do takohet perseri me klubin verdheblu … Read More

Inter, dy takime. Belfodil piste e nxehte, ide per Bertolacci. Ndersa Silvestre

18/06/2013, 11:43 |

Interi luan ne dy pista: Genoa dhe Parma. Zilalterit do te takojne sot drejtuesit e te dyja skuadrave dhe jane shume tratativat qe do diskutohet, sic shpjegon Gianluca Di Marzio:

“Dy takime te programuara. Me Genoan … Read More

Sky – Interi interesohet per Cyril Thereau. Ndersa per Rojo…

18/06/2013, 7:45 |

Interi informohet per Cyril Thereau, i cili ka bere shume mire tek Chievo ne sezonin e shkuar, dhe i ka bere disa skuadra te medha ne Serine A te levizin. Kete shkruan Gianluca Di Marzio nga websiti i … Read More

Di Marzio: “Neser takim mes Inter dhe Genoa. Do flitet per…”

18/06/2013, 0:06 |

Takim mes Inter dhe Genoa i planifikuar per neser. Kete thote Gianluca Di Marzio nga websiti i tij: “Hapet nje rruge merkatoje mes Morattit dhe Preziosit, ne loje eshte emri i Luca Antonellit per krahun e majte zikalter. … Read More

Paulinho, nuk ka para-kontrate. E verteta…

17/06/2013, 16:23 |

Nuk ka asnje reagim mbi ate qe tha drejtori gjeneral i Shakhtar Donetsk, ne lidhje me ekzistencen e nje parakontrate mes lojtarit te Corinthians dhe Interit, cka e kishte bere Shakhtarin te hiqte dore nga ndjekja e lojtarit. … Read More