Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

diarra

Ne pritje te qershorit, Interi per janarin, po mendon per nje regjizor: i pari ne liste eshte…

17/12/2016, 10:52 |

Ne pritje te kuptohet se cfare do te ndodhe ne muajn qershor, merkato e Interit do te fokusohet mbi te gjitha tani tek regjizori ne mesfushe.

Lassana Diarra eshte objektivi i pare, Badelj (qe nuk po … Read More

Inter, ‘goditja’ e madhe do te ndodhe ne mesfushe: Ja 4 emrat e mundshem

01/06/2016, 9:40 |

Ne kete merkato vere, ndjesia eshte se do te behet nje goditje shume e madhe ekonomike ne mesfushe. 

Gjetja e rolit specifik qe kerkohet eshte gjeja me e komplikuar e stafit te merkatos zikalter. Roberto ManciniRead More

Per mesfushen vazhdon te monitorohet Diarra. Cassano…

30/01/2015, 0:18 |

Inter monitoron merkaton, per te vendosur goditjet e fundit, decisive.

Duhet nje perforcim ne mesfushe, edhe eksperience: Lass Diarra eshte por ceshtjet ligjore me Lokomotiv Moska nuk jane pengesa te lehta per tu kaluar.

Zikalterit … Read More

Lass-Inter, ja pika e ktheses. Sonte lojtari pret nje pergjigje…

27/01/2015, 21:50 |

Lassana Diarra-Inter, ka ardhur koha per vendime.

Nuk shtyn Interi. Por lojtari. Sipas asaj qe tregon FcInterNews.it, dhe sipas asaj qe ka treguar perfaqesuesi i lojtarit, ata i kane bere nje kerkese Interit te shprehet nje … Read More

Inter, situate akoma e bllokuar per Diarra…

26/01/2015, 23:06 |

Jo vetem nje mbrojtes ne orbtien zikalter te Ausilio, Inter ne kerkim te perforcimit ideal edhe per mesfushen e tij. Ne agjende gjithmone Diarra, mesfushor qe pelqehet prej kohesh dhe tashme ka bere testet mjeksore per klubin e Milanos. … Read More

Gazzetta – Sa shume emra per mesfushen: Mancini shfleton listen…

10/01/2015, 10:55 |

Merr forme valsi i mesfushoreve tek Inter. Shume emra qe mund te plotesojne medianon zikalter.

I pari ne liste mbetet Lucas Leiva, mbi te cilin Rodgers po ngrit nje mur te pakalueshem. Me i bute pozicioni i … Read More

Gazzetta – Kapitulli mesfushe, liste emrash per Ausilion

04/01/2015, 11:49 |

Pasi eshte vendosur ne kasaforte Podolski, dhe eshte siguruar aprovimi i Shaqirit, merkatoja e Interit nuk ndalet. Vazhdon te jete aktive ceshtja e mesfushes, ku Piero Ausilio po vazhdon te punoje. Boshnjaku Susic mund te vije menjehere nga … Read More

Podolski, firmat jane ne ardhje. Ne javen e ardhshme te reja per Diarra…

03/01/2015, 20:00 |

Ashtu sic raporton SkySport24 dokumentet e firmosura nga Arsenal qe vertetojne transferimin tek Inter do te vijne neser ne mbremje ose me se voni te henen ne mengjes.

Kurse zikalterit po shikojne te perforcohen ne mesfushe … Read More

Inter, nga Diarra tek Lucas Leiva: permbledhja per mesfushen…

03/01/2015, 1:06 |

Podolski, sulmi por jo vetem. Inter synon te perforcoj edhe mesfushen, dhe shenjestron Diarran.

Lassana, ish-lojtari i Real Madrid dhe Spartak. Eshte ai, qe nuk luante shume ne Rusi dhe ka … Read More

SKY – Lavezzi, neser takim Inter-PSG? Diarra…

30/12/2014, 0:08 |

Ne studiot e Sky Sport behet nje permbledhje sa i perket merkatos se Inter qe behet gjithmone dhe me e gjalle, duke prekur emrat e LavezziPodolski dhe Diarra.

Lavezzi – Kontrata e tij skadon ne 2016. Inter dhe Napoli enderrojne argjentinasin. Lavezzi … Read More

Tuttosport – Diarra, nese eshte lojtar i lire Inter do t’i bej nje kontrate per 6 muaj…

28/12/2014, 17:23 |

Lassana Diarra ka kryer vizitat mjeksore me Interin dhe tani po pritet vetem njoftimi i UEFA-se mbi nje ceshtje qe lojtari ka me Lokomotiv Mosken.

Nese, ashtu sic thone shoqruesit e lojtarit, lojtari eshte nje lojtar i … Read More

Sky – Podolski do te shkonte tek Inter me sy mbyllur. Por fillimisht eshte Diarra…

26/12/2014, 14:32 |

Lukas Podolski deshiron Interin.

Kete e mbeshtet edhe Sky Sport, sipas te cileve “gjermani do te shkonte me sy mbyllur tek Inter”. Tani mbetet per tu bindur Wenger dhe te pranoj huazimin me te drejte blerje. Por … Read More

Sky – Diarra, Inter nje hap larg. Vizitat mjeksore jane kryer pa asnje problem! Tani mungon vetem…

26/12/2014, 14:21 |

“Mes nje dollie dhe tjetres, mendjen tek merkato. Mungon shume pak deri ne hapjen e merkatos por levizjet konkrete tashme jane bere. Ne hyrje po leviz Inter, qe pervec Podolski, eshte vene forte pas Lassana Diarra. Zikalterit duan te … Read More

Sky – Inter, Podolski-Lass emra te nxehte. Milner…

25/12/2014, 19:52 |

Merkato nuk pushon as per Krishtlindje. Arrijne edhe sot, drejtperdrejt nga Manuele Baiocchini i Sky, lajmet mbi levizjet ne shtepine e Inter, me dy emra per merkaton zikalter:

Lukas Podolski dhe Lassana Diarra. Per gjermanin e Arsenal, zikalterit kane … Read More