Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Dimarco

Salcedo, gjithcka ok. Gagliardini drejt rinovimit. Dimarco afer…

06/07/2018, 22:01 |

Ka qene nje e premte me takime ne zyrat e Interit.

Fillimisht ne zyrat zikalter eshte paraqitur Roberto Gagliardini i shoqeruar nga agjenti i tij Beppe Riso.

Se bashku me mesfushorin zikalter, raporton kanali satelitor Sky Sport, dirigjentet e Interit … Read More

Sky – Merkato, tratative mes Inter dhe Parma: Biabiany e Dimarco drejt shitjes

27/06/2018, 23:49 |

Interi dhe Parma duket se kane nisur nje tratative merkatoje. 

Emilianet qe sapo jane rikthyer ne Serie A jane ne kerkim te lojtareve te duhur per te perfocuar ekipin e tyre.

Dhe dy prej tyre duket se i kane … Read More

Speciale FcIN – Dimarco, Interi vendos te ribleje mbrojtesin e dale nga priamavera: ja detajet

19/04/2018, 16:04 |

Sipas asaj qe tregon FcInterNews ne keto caste, ka nje mundesi konkrete qe brenda ketij muaji, Interi te perdore te drejten e riblerjes per Federico Dimarco qe luan aktualisht tek Sion. 

Klubi zvicerian e ka blere veren e kaluar mbrojtesin … Read More

Biasin: “Nainggolan, Interi ka si qellim ta provoje. Dimarco…”

30/06/2017, 12:23 |

Interi po leviz shume dhe po dalin emrat e pare ne shtepine zikalter.

Disa do te jene shume te ndryshem me ato qe kane qarkulluar kohet e fundit, por disa do te jene edhe te njejte. … Read More