Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

Dinamo

Nje tjeter talent Kroat per Mazzarrin? Ausilio po kerkon ta rrembeje nga Dinamo e Zagrebit!

22/06/2014, 15:32 |

Walter Mazzarri ka fiksuar objektivat sebashku me drejtuesit e shoqerise: Nje sulmues i dyte dhe nje mesfushor.

Biabiany mbetet ne pole position per rolin e sulmuesit te dyte (me Ibarbon qe qendron ne radhe), ndersa persa … Read More

Di Marzio: “Vrsaljko do te luaje tek Genoa. Por Interi ne kete operacion…”

06/07/2013, 16:02 |

Goditje mjaft e bukur ne Kroaci per Genoan. Klubi kuq e blu praktikisht ka mbyllur tratativen per te sjelle ne Itali Srme Vrsaljko, mbrojtes i klasit 1992 i Dinamos se Zagrebit.

Vrsaljko, i cili prej kohesh … Read More