Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

ditelindje

Inter, fjalet me te bukura per 110 vjetorin tend vijne nga Julio Cesar: “Klub i dashur, faleminderit…”

09/03/2018, 18:13 |

Eshte urimi i Julio Cesar mbase urimi me i bukur per Interin ne diten e 110 vjetorit te saj ku urimet nuk kane qene te pakta.

Ai ka mbrojtur porten e Interit per 7 sezone me radhe, 300 ndeshje ne … Read More

Gazzetta – Te gjitha detajet e festes se 110 vjetorit te Interit: sa shume legjenda!

06/03/2018, 17:26 |

Te dielen ne darke per Inter-Napoli, spektakli do te jete unik ne Meazza.

Gjithcka me lart, fale festes se 110 vjetorit te Interit qe pritet ta beje kete ndeshje shume speciale. Pavarsisht dy muajve te fundit teper zhgenjyes per zikalterit, … Read More

Inter-Napoli, ne San Siro festimet per 110 vjetorin e Interit

05/03/2018, 23:06 |

Ashtu si kujton Inter.it, Inter-Napoli e cila eshte ne program per te dielen, 11 mars ne oren 20:45, do te jete nje ndeshje shume speciale.

Ne fakt, ka nje skenar per festimin e 110 vjetorit te klubit. Spektaklit te fushes … Read More

Inter mbush 110 vjet: super gala nga ana e klubit. Pritet Ronaldo Fenomeni?

27/02/2018, 13:28 |

Inter mbush 110 vjet ne 09 mars dhe festa do te jete e dyfishte. Ne diten e ditelindjes eshte parashikuar nje darke gala me shume lojtare te se kaluares.

Nder keta, sic tregon La Gazzetta dello Sport, disa do te … Read More

Toldo, legjenda e portes zikalter feston sot 43 vjetorin: Shume urime per te!

02/12/2014, 14:51 |

“Nje here INTERIST, perhere INTERIST, urime Toldo-s.” – Keshtu e hap urimin faqja zyrtare e Interit ne internet per Francesco Toldon, legjenden e portes zikalter i cili ka ditelindjen sot.

Ish numri 1 sot mbush 43 … Read More

VIDEO – Gezuar ditelindjen Princ! Ja 5 golat me te bukur te Diego Militos…

12/06/2013, 0:40 |

Sot Diego Alberto Milito, i njohur ndryshe si Princi i Milanos nga tifozet e Interit dhe jo vetem, ka ditelindjen dhe mbush plot 34 vjec! Te gjithe zikalterit ne rrjetet sociale po e urojne ate, dhe po e … Read More