Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Dodo

Kush e ka bere merkaton? 3 te dashur nga Mazzarri, 2 te pranuar. Kostot? Nga 94 ne 4 milione…

06/10/2014, 18:59 |

Manuele Baiocchini ne studiot e SkySport24 ka folur per blerjet e fundit te Inter. Ekipi i sezonit te kaluar – sipas gazetarit – nuk ka qene shume e studiuar nga tekniku dhe kete ai ka kontribuar me shume … Read More

SKY – Drejt Firences: te rejat e fundit mbi gjendjen e anesoreve…

03/10/2014, 19:36 |

Ne vigjilje te trasfertes se Firences te dielen ne mbremje, Silvia Vallini, gazetare e Sky, ben permbledhjen mbi gjendjen e lojtarve te krahut ne dispozicion te Mazzarrit.

Nagatomo duhet te pushoj per shkak te skualifikimit qe … Read More

Inter, kushtet e lojtarve te lenduar: situata nga infermieria zikalter dhe koha e mundshme e rekuperimit…

30/09/2014, 19:05 |

Walter Mazzarri pas humbjes ne shtepi kunder Cagliarit ne kampionat duhet te bej llogarite edhe per te lenduarit brenda ekipit ne prag te ndeshjes se Europa League kunder Qarabag. Ne vazhdim gjendja e klinike e zikalterve qe kane … Read More

Dodo: “Nese dorezohemi, Mazzarri ‘na vret’. Medel? Ishte kudo ne fushe. Objektivat…”

14/09/2014, 20:40 |

Edhe Dodo, le nje shenim te lumtur te ketij Interi te ri, ne perfundimin e goleades kunder Sassuolos ka folur per mikrofonat e gazetareve ne konferencen per shtyp, mes tyre edhe per FcInter1908.it:

“Sigurisht qe te … Read More

Goditja e vertete e Ausilio: formula Dodò bind. Ato 7,8 milione euro…

22/08/2014, 12:43 |

E kerkonte prej tre vitesh, qe kur shkoi ne Brazil per tratativen per Juan Jesus me Internacional. Ka qene vete Dodò qe ka treguar se pasioni sportiv i Piero Ausilio per te i ka rrenjet e thella.

Dodò: “Tripleta eshte e kaluara: duam te bejme historine tone! Numri 22 i Militos…”

17/08/2014, 17:15 |

Dodò ka folur ekskluzivisht ne Sky Sport per sezonin e ri, per ndeshjen ne Europa League dhe per numrin 22 qe tashme eshte i tiji.

Keto jane fjalet e tij: “Stjarnan? Duhet te kuptojme nga fillimi … Read More

Dodò eshte mire: asnje problem per brazilianin

18/07/2014, 19:14 |

Ka pasur pak frike per kushtet fizike te Dodò, i cili ka dale para kohe sot nga ndeshja qe eshte zhvilluar brenda grupit. Lojtari i krahut brazilian eshte vizituar nga stafi mjekesor zikalter, qe ka perjashtuar cfaredolloj problemi. Qe … Read More

Dodò: “Dua te permiresohem me WM, ai eshte i rendesishem. Sezon i rendesishem, duam Championsin. Ne Rome…”

12/07/2014, 14:02 |

Eshte dita e tij: José Rodolfo Pires Ribeiro prezantohet. Ne perfundim te stervitjes se mengjesit, anesori  i ri i majte zikalter i eshte pergjigjur pyetjeve te gazetareve te pranishem ne sallen e konferencave te qendres sportive ‘Pineta’. Ketu … Read More

ZYRTARE – Dodo eshte nje lojtar i Interit. Ja shifrat dhe detajet e transferimit…

08/07/2014, 18:12 |

Dodo eshte lojtari me i ri i Interit, tashme gjithcka eshte zyrtare.

Kete gje e komunikon ne nje komunikate zyrtare klubi verdh e kuq. Ja cfare shkruhet ne te: “AS Roma ben me dije se ka nenshkruar … Read More

Dodò gati per ne Pinzolo. Paradoksi M’Vila: Rubin thote po per vizitat mjekesore por…

08/07/2014, 15:00 |

Dodò dhe M’Vila u jane nenshtruar kete mengjes vizitave mjekesore, te cilat kane rezultuar pozitive per te dy futbollistet. Por nese per Dodò mungon me vetem zyrtarizimi, per M’Vila kemi nje situate paradoksi: Rubin Kazan ka dhene ok-in … Read More

Dodo po shkon tek selia e Interit per te firmosur: Eshte ne nje makine te Interit…

08/07/2014, 13:37 |

Dodo po shkon tek selia e Interit per te firmosur kontraten e tij me zikalterit.

Lojtari Brazilian i cili eshte pare nga te derguarit e FcInter1908.it ne qender te Milanos, eshte pare ne bordin e … Read More

M’Vila ka perfunduar nje pjese te vizitave mjekesore, tani firma. Ndersa Dodò…

08/07/2014, 12:44 |

Yann M’Vila do te firmose sot kontraten qe do e lidhe per 4 vjet me Interin. Sot ne mengjes ka bere nje pjese te vizitave mjekesore ne kliniken Humanitas ne Rozzano, sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport.

Read More

Sky – Ja merkato zikalter: Dodo, mbyllet shume shpejt. M’Vila, Rabiot dhe Ranocchia…

06/07/2014, 14:32 |

Tek Sky flasin per nje lojtar surprize. Interi po punon me Romen per nje huazim me te drejte blerjeje per Dodo.

Lojtari mund te vije shume shpejt: Edhe Mazzari ka thene po per kete mundesi. Po … Read More