Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Domenico Berardi

CdS – Griezmann, Sanchez por jo vetëm. Berardi dhe Bernardeschi…

03/03/2017, 11:43 |

Interi qysh tani ka filluar punën për të sjellë në Milano një sulmues të madh për sezonin e ardhshëm. Ashtu siç u tha më herët se Griezmann është pothuajse i paarritshëm dhe se për Sanchez konkurrenca është shumë … Read More

Juventus heq dorë nga Berardi. Marotta: “Në qoftë se nuk dëshiron të vijë, nuk do ngulim këmbë”

22/10/2016, 14:17 |

I intervistuar nga Rai Sport, Beppe Marotta, ka dhënë deklarata të rëndësishme për Domenico Berardin, sulmuesin e Sassuolos i cili është një nga lojtarët që pëlqehet më së shumti nga klubi zikaltër dhe që në afatin e fundit kalimtar hasën … Read More

Interi dëshiron qartësi nga Berardi. Klubi zikaltër ka nevojë për…

03/07/2016, 9:24 |

Interi është në pritje, pasi i bëri hapat e tij, për ta kuptuar sa më shpejtë, pozicionin e Domenico Berardit. Ausilio dhe bashkëpunëtorët, duan të kuptojnë në qoftë se sulmuesi i Sassuolos do të dalë hapur dhe të … Read More

CdS – Inter, gjithcka në dorën e Berardit: Ausilio do të lëvizë duke u bazuar në zgjedhjen e tij. Pjaca ose Teixeira alternativat

30/06/2016, 10:55 |

“Përsa i përket cështjes Berardi, Interi tashmë i ka lënë gjithcka në dorë kalabrezit: në qoftë se ai do ta kërkojë largimin nga Sassuolo dhe kalimin tek Inter, atëherë Ausilio do t’i përvishet punës, në qoftë se jo … Read More

Berardi dhe Candreva i kanë thënë ‘po’ Interit: situata. Gjithcka e kryer për Caprarin, Gabbiadini dhe Borini janë alternativat

30/06/2016, 10:41 |

Rrugët që dërgojnë tek Domenico Berardi dhe Antonio Candreva – objektivat e konfirmuar nga vetë Erick Thohir – nuk janë të thjeshta. Por zikaltërit, tashmë kanë marrë miratimin e të dy lojtarëve, kështu shkruan e përditshmja Gazzetta dello … Read More

Interi i vendosur për Berardin. Lojtari në Appiano më katër korrik?

29/06/2016, 8:32 |

Përkundër vështirësive, Interi nuk ka hequr dorë dhe nuk e ka braktisur rrugën e cila të dërgon tek Berardi. Cështja, sipas Gazzetta dello Sport, mund të rihapet pikërisht gjatë orëve në vazhdim sepse sulmuesi i Sassuolos ka ndërmend … Read More

FcIN – Candreva më larg, tani përqendrimi kalon tek Berardi. Gabriel Jesus nuk e përjashton asnjërin

28/06/2016, 23:19 |

Dalin në pah pretendimet për Domenico Berardin, ndësa zbehen ato për Antonio Candrevan. Këto janë të rejat më të fundit për merkaton e Interit, përsa i përket repartit të sulmit që Roberto Mancini dëshiron ta ketë në dispozicion … Read More

GdS – Berardi reflekton: e tërheq projekti i Interit

28/06/2016, 9:24 |

“Sassuolo? Juventus? Befasia Inter? Cështja e stërzgjatur e Domenico Berardit ka arritur në periudhën vendimtare dhe lojtari kalabrez ka vendosur të reflektojë, duke e bërë një zgjedhje e cila do të jetë më e zëshmja pas kaq shumë kohë … Read More

Di Francesco: “Berardi i gatshëm për një skuadër të madhe, ndoshta Sassuolo…”

27/06/2016, 14:11 |

I intervistuar nga Il Centro, Eusebio Di Francesco, trajneri i Sassuolos, ka folur për sezonin e ri dhe gjithashtu edhe për të ardhmen e Domenico Berardit, një e ardhme në mes të Juves dhe Interit, por momentalisht, i … Read More

Berardi, takim i butë: Interi pret 72 orë, pastaj lamtumirë. Pastaj sulm për Candrevan

27/06/2016, 8:52 |

Sulmuesi i Sassuolos, i sapo kthyer në Itali, nuk ka ngulur këmbë: asnjë fjalë për Di Francescon, shoqëria e ka falenderuar për vendimin e tij për të qëndruar edhe një vit

Domenico Berardi është paraqitur në … Read More

Interi e pret Berardin: duhet durim, duhet të mbyllet…

25/06/2016, 11:01 |

Zikaltërit nuk e kanë braktisur rrugën që të dërgon tek sulmuesi kalabrez dhe shpresojnë se ai do të mund ta bind Squinzin për ta pranuar largimin e tij.

Shumë kaos në cështjen Berardi. Interi e ka përzgjedhur anësorin italian … Read More

Sassuolo frenon, por Berardi kërkon kohë: dëshiron të reflektojë mirë për Interin. Zikaltërit të gatshëm ta presin

24/06/2016, 9:05 |

“Sassuolo vazhdon të frenojë, por Domenico Berardi kërkon kohë për ta thënë fjalën e tij për ofertën e Interit”. Ky është përditësimi i Gazzetta dello Sport për cështjen më të nxehtë të merkatos. “Vëmendja e anësorit kalabrez (dhe … Read More

Berardi, Interi sfidon Juven. Lojtari kërkon kohë

23/06/2016, 19:06 |

Në faqen e Gazzamercato.it mund të lexohet për kthimin e Domenico Berardit nga pushimet në Madagascar. Një kthim shumë i nxehtë për sulmuesin kalabrez, i cili ndodhet në qendër të një intrige merkatoje në mes të Interit dhe … Read More

Agjenti Berardi: “Marrëveshja shumë e qartë në mes të Sassulos dhe Juves, por Interi është i fortë. Marotta thotë jo? Ja situata”

21/06/2016, 13:17 |

Inter, Sassuolo dhe Juventus: tri mundësi për të ardhmen e Domenico Berardit. Një situatë gjithmonë e më e nxehtë. Për t’i qartësuar fjalët e Marottas (“Lojtari nuk do të shkoj tek Inter”), FcInterNews ka intervistuar Simone Seghedonin, agjentin … Read More