Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

donkor

Isaac Donkor flet pas debutimit: “Oh cfare lumturie, por do preferoja qe…”

26/01/2015, 15:50 |

Isaac Donkor ka folur per mikrofonat e Sky pas debutimit te tij me Interin ne Serie A ne ndeshjen e djeshme ndaj Torinos.

Djaloshi eshte dukur shume i lumtur dhe keto jane fjalet e tij: “Jam shume i lumtur per … Read More

Donkor dhe Bonazzoli, Krhin dhe Mbaye: Mancini hedh Interin e ri ne Baku…

10/12/2014, 23:47 |

Roberto Mancini do ti jape nga nje shans te gjithe zevendesuesve kunder Qarabag.

Tekniku zikalter do te beje nje turnover shume rrenjesor ne Europa League. Do ta nisin kete ndeshje si titullare elemente te Primaveres si … Read More

TuttoSport – Mbrojtja, pelqehet nje treshe e te rinjve. Dhe nga ekipi i te rinjve…

26/02/2014, 13:24 |

Duke konsideruar moshen e Vidic – por edhe te Rolandos dhe Campagnaros eshte e lehte te mendosh qe mbrojtesit qe do te kompletojne repartin do te jene me te rinj. Interi po ndjek elemente te ndryshem ne Europe, … Read More

Inter, Eventi i pershendetjes finale per tifozet. Fjalet e protagonisteve

21/07/2013, 22:22 |

Interi eshte prezent ne Piazza Carera ne Pinzolo per pershendetjen finale ndaj tifozeve. Kujtojme se Interi do te zhvilloje dy miqesore, neser dhe pasneser, dhe me pas do te niset drejt Shteteve te Bashkuara per pjesen tjeter te … Read More

Ne Gane: Donkor pelqehet shume nga Mazzarri. Edhe ai do te kete hapesire.

14/07/2013, 22:38 |

Sipas portalit ganez Isaac Donkor, mund te gjeje hapesira tek Interi sezonin e ardhshem. Mazzari e ka zgjedhur te stervitet me ekipin e pare duke pare se ai ka potencial te madh. Djaloshi prej kohesh stervitet me skuadren … Read More