Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

donsah

Inter – Donsah, agjenti: “Eshte gati per nje ekip ‘BIG’, por…”

11/03/2015, 16:06 |

Nje nga zbulimet e sezonit 2014/2015 eshte sigurisht edhe mesfushori Godfred Donsah. Djaloshi ganez eshte vene ne dukje te Cagliari dhe eshte monitoruar me vemendje te madhe nga shume klube te ndryshme “TOP” europiane. Ditet e shkuara edhe Interi ka … Read More