Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

dragovic

Nga Zvicra: Bazeli denon Interin? Oferta per Dragovic nga Spanja

19/07/2013, 13:48 |

Ndalesa qe i eshte bere tratatives qe do te sillte Aleksandar Dragovic tek Interi, pavaresisht se ishte rene dakord per gjithcka, mund ti kushtoje shtrenjte zikalterve. Sic raporton gazeta zvicerane Blich, ne fakt, marreveshja verbale mes Bazel dhe … Read More

Gazzetta dello Sport – Dragovic, marreveshje si me Bazelin si me lojtarin. Ndersa Danilo…

15/07/2013, 11:29 |

Aleksandar Dragovic thjesht po pret nje telefonate qe ti thone te prese nje bilete per ne Milano. Mbrojtesi austriak, ashtu sic shkruan Gazzetta dello Sport, ka nje marreveshje me shoqerine zikalter, dhe ka gjetur edhe gjuhen e perbashket … Read More

Zbulim FcInter1908: Dragovic, gjithcka gati, por shkaku i ndaleses eshte…”

11/07/2013, 14:51 |

Sic eshte zbuluar nga FcInter1908.it ne keto minuta, situata e Alexandar Dragovic mund te shbllokohet nga momenti ne moment. Dje ne mbremje kane ardhur deklaratat e drejtorit sportiv te Bazel, i cili ka kritikuar shoqerine zikalter per kohen … Read More

Di Marzio: “Dragovic tek Inter, ja situata e Chivu dhe Ranocchia…” Galliani mohon zerat..

10/07/2013, 20:05 |

Nga editoriali per TuttoMercatoWeb.com, eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio analizon kushtet per nje kalim te Dragovic tek Inter: “Qe Dragovic te bashkohet me zikalterit me pare duhet te boshatiset mbrojtja. Chivu do te vleresohet gjate pregatitjes verore … Read More

Dragovic: “Inter, projekt stimulues. Me ka kerkuar Mazzarri? Cfare nderi!”

10/07/2013, 13:33 |

Aleksandar Dragovic enderron per Interin. Mbrojtesi i Bazelit eshte ne pritjete thirrjes zikalter, te impenjuar per te zgjidhur situatat qe lidhen shume me kete situate sic jane ato te Ranocchias, Chivu dhe Silvestre. Nga stervitjet e skuadres zviceriane … Read More

Dragovic, oret e ardhshme decizive. Agjenti: “Interi do te pergjigjet”

10/07/2013, 13:01 |

Ne Bazel jane te sigurt, Interi duhet te jape nje pergjigje ne oret e ardhshme. Aleksandar Dragovic ngelet i qete dhe vazhdon pregatitjen me shoket e tij, ne pritje qe marreveshja me Interin te shbllokohet. Shtypi austro-zviceran siguron … Read More

Spendlhofer: “Dragovic eshte per Interin. Ka nje ndryshim ajri ne ambientet e Interit”

10/07/2013, 12:52 |

Do te luaje me fanellen e Vareses, por e njeh shume mire boten Inter. Po flasim per Lukas Spendlhofer, mbrojtes qe ka bere shume mire sezonin e kaluar duke gjetur edhe vend titullari ne ndeshjen kunder Genoas. I … Read More

Dragovic: “Inter? Shpresoj se do ndodhe dicka brenda 48 oreve.”

09/07/2013, 12:49 |

Aleksandar Dragovic e ben Interin te nxitoje. Mbrojtesi austriak shpreson qe transferimi i tij tek zikalterit mund te perfundoje brenda 48 oreve te ardhshme.

Nuk eshte nje sekret qe Bazeli po trajton me Interin, por nuk … Read More

Gazzetta – Mazzarri deshiron Dragovic. Por problemi eshte…

09/07/2013, 11:37 |

Priten te reja te rendesishme per sa i perket repartit mbrojtes te Interit. Mazzarri, dhe tashme nuk eshte nje mister, e pelqen shume Dragovic. Situata per momentin eshte e ndalur, sepse zikalterit duhet ti gjejne nje vend Silvestres … Read More

Gazzetta – Dragovic, dy shance per te arritur tek Interi

07/07/2013, 9:12 |

Sipas asaj qe sjell ne edicionin online Gazzetta dello Sport, cdo dite eshte mund te jete shume e mire per ardhjen e Dragovic te Interi, vetem se ne dalje shoqeria zikalter duhet te kryeje dy operacione: e para … Read More

Gds – Inter, po per Dragovic: Me nje kusht

06/07/2013, 13:12 |

Interi tashme ka pranuar hipotezen Dragovic. Sipas Gazzeta dello Sport qe shpjegon se si mund te vije Dragovic tek Interi, eshte e kushtezuar nga largimi i Silvestres dhe Ranocchias.

Read More

GdS – Isla prioriteti, pastaj i takon Nainggolan dhe Dragovic

06/07/2013, 11:22 |

Ne krahun e djathte, Interi duket sikur i ka lojtaret e numeruar. Ne pritje te rekuperimit te Kapiten Zanettit, deri ne kete moment Mazzarri eshte i detyruar te filloje kampionatin me te vetmin Jonathan, duke pare qe Schelotto … Read More

GdS – Isla dhe Dragovic, dite te nxehta ne shtepine e Interit.

05/07/2013, 11:13 |

Mungon me pak se nje jave nga fillimi i sezonit te ri te Interit, dhe ditet qe i prijne nisjes per ne Pinzolo do te jene shume te rendesishme per te ardhmen e skuadres zikalter.

Brenda … Read More

SKY – Ja kur do te kthehet Milito. Ndersa mbrojtja…

04/07/2013, 22:29 |

Matteo Barzaghi, i derguari i Sky ne ndjekje te Interit, ben permbledhjen mbi situaten ne lidhje me Diego Militon, i cili po rekuperohet nga demtimi i shkurtit te shkuar: “Milito ngelet titullar ne sulmin e Interit. Nese nuk … Read More