Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

duncan

Corriere – Spalleti ka nje ide: rikthimin e Duncan!

01/07/2017, 11:12 |

Gjejne konfirmim zerat e pare te FcInterNews.it rreth vullnetit te klubit zikalter per te rikthyer ne baze Alfred Duncan.

“Duncan vleresohet nga zikalterit tek 10 milione euro, e mund te jete nje blerje e frutshme duke … Read More

Inter-Sassuolo, takim per Ranocchian. Tjeter ‘jo’ per Berardin. Duncan e Acerbi…

22/06/2016, 18:52 |

Eshte i nxehte aksi i merkatos Inter-Sassuolo.

Te shumte emrat, te shumta tratativat gati per t’u bere te gjalla. Dite e rendesishme ajo e sotmja, me takimin e dy drejtorve sportiv Ausilio dhe Angelozzi. Sassuolo ka … Read More

Carnevali (ad i Sassuolos): “Po eshte e vertete, Inter ka kerkuar Vrsaljkon! Berardi, Acerbi e Duncan…”

14/06/2016, 19:12 |

Ne oret e fundit aksi i merkatos mes Interit dhe Sassuolos duket qe eshte bere akoma me i nxehte, sa qe lista e emrave qe dy klubet po negociojne eshte zgjatur akoma.

Ne vecanti, ne shenjestren e klubit zikalter, … Read More

Samp, operacion i dyfishte me Interin: eshte e kryer per Dunacan dhe Bonazzoli!

30/01/2015, 14:08 |

Sampdoria ka marr Duncan dhe Bonazzoli nga Inter.

Kjo eshte ajo qe zbulon SkySport24, shoqeria e presidentit Ferrero ka mbyllur tashme marreveshjen dhe ka marr dy lojtaret per nje operacion total prej 10 milion euro. Mesfushori luan tashme … Read More

ZYRTARE – Duncan ne huazim tek Sampdoria…

19/07/2014, 22:20 |

Lajmi i huazimit te Duncan tek Sampdoria ishte ne ajer per disa dite, dhe dje pas ekzaminimit mjeksor dhe bashkimit ne grumbullimin parasezonal te Sampdorias ka ardhur dhe zyrtarizimi. Para disa oreve Sampdoria ka dal me nje komunikate … Read More

Sky – Duncan-Sampdoria, mbyllet te enjten: Ja detajet!

15/07/2014, 13:19 |

“Te enjten eshte dita e duhur per Sampdoruan qe te mbyllet marveshja per Duncan” – thote Sky.

I riu Ganez do te shkoje ne Genoa per nje huazim dy vjecar tek bardh e kalterit, me te … Read More

Eshte pothuajse e sigurte: Nje tjeter sezon ne huazim per Duncan. Dy mundesite…

08/07/2014, 13:18 |

Joseph Duncan eshte i destinuar te shkoje ne huazim edhe sezonin qe vjen pas sezonit te kaluar te cilin e kaloi tek Livorno.

Ne te ardhmen e tij jane dy destinacione te mundeshme, dhe dy ekipet … Read More

TMW – Duncan dhe Bardi ne orbiten e Chievos: Huazim me opsion te mundshem…

23/06/2014, 16:01 |

Te rejat me te fundit persa i perket te ardhmes se Alfred Duncan vijne nga Tuttomercatoweb.com.

Pas eksperiences me bluzen e Livornos, mesfushori tashme ka fituar vemendjen e shume ekipeve ne Serie A. Ai eshte rikthyer tashme tek … Read More

Bardi, Benassi, Duncan dhe Mbaye: “Inter, do te kthehemi!”

09/11/2013, 15:20 |

Ne pronesi te Interit dhe te huazuar tek Livorno. Sonte kundershtare ne San Siro kunder Interit te tyre. Bardi, Benassi, Duncan dhe Mbaye shprehin ne Gazzetta dello Sport mendimet e tyre.

Bardi: “Nje emocion i madh, … Read More

Duncan: “Neser kunder Interit, ky eshte futbolli”.

08/11/2013, 15:32 |

Nje ndjenje e cuditshme per Alfred Duncan, qe neser ne mbremje do te sfidoje Interin per here te pare me bluzen e Livornos. Mesfushori ganez ka shprehur mendimin e tij ne Twitter disa minuta me pare: “Neser luajme kunder … Read More

Inter, sa shume largime! Branca dhe Ausilio po punojne per daljet: ja situata…

17/08/2013, 17:53 |

Mungojne dhe pak dite nga mbyllja e merkatos. Dhe dirigjenca e Interit ka akoma shume per te punuar. Jo vetem ne blerje por dhe ne shitje. Mazzarri do nje formacion ne ngushtuar dhe per ta kenaqur Branca dhe … Read More

Longo dhe Duncan pershendesin: destinacionet…

15/08/2013, 19:45 |

Java e ardhshme do te karakterizohet nga dy largime nga skuadra e Interit: Longo dhe Duncan. Te hene Marco Branca pritet ne Livorno per te firmosur rikthimin e Alfred Duncan tek ekipi livornez, i cili nuk ka arritur … Read More

Gazzetta: Shume shpejt nje oferte per Taider. Neser mbyllet per Longo?

28/07/2013, 10:55 |

Objektivi Taider. Sipas asaj qe raporton Gazzetta dello Sport, Interi eshte i interesuar te beje nje goditje ne merkato duke marre mesfushorin e Bolognas, vleresimi i te cilit per momentin eshte shume i ekzagjeruar (flitet per 20 milion). … Read More

Pres. Livorno: “Longo, kemi marreveshjen me Interin”

27/07/2013, 19:02 |

Livorno eshte gjithmone e me prane talentit te trete Interist pas Bardit dhe Benassit. Behet fjale per Samuele Longo, i cili eshte shume prane transferimit ne huazim tek Livorno.

Sic konfirmon Gazzetta dello Sport, presidenti Spinelli … Read More