Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

dybala

Sampaoli: “Lautaro? I takon atij dhe Interit te ambjentohet. Spallettit per Icardin i pergjigjem qe…”

26/03/2018, 21:40 |

Sampaoli ka folur sot ne nje konference per shtyp qe nga grumbullimi i kombetares se Argjentines.

Atij i eshte bere nje pyetje nga nje gazetar per Lautaro Martinez dhe per mesazhin qe i dergoi sot Spalletti tranjerit te Argjentines per … Read More

Mancini: “Kishim ne dore Dybala, por cfare gabimi nga Interi…”

17/03/2018, 13:26 |

Ish-tranjer i Interit, Roberto Mancini, qe tek zikalterit ka perjetuar dy momente te ndryshme te karrieres se tij ka folur per eksperiencen e fundit tek zikalterit ne mikrofonat e Sky Sport.

Mancio ka folur per periudhen kur ka drejtuar Interin … Read More

Corriere dello Sport – Mancini deshiron siguri, eshte provuar gjithcka per Dybalan. Tani provohet per…

23/05/2015, 11:22 |

Kampionati do te perfundoj edhe pak dhe merkato eshte tashme nje prani konstante ne gazeta dhe intervista.

Corriere dello Sport kujton si nje blerje te sigurte (Mancini deshiron siguri, jo baste) qe ishte Dybala, qe Mancini … Read More

Juventus-Dybala, prapaskena e përpjekjes së fundit të Interit: ja sa afër ishte klubi zikaltër

19/05/2015, 19:46 |

Iu kemi treguar për një ofertë të befasishme të Interit për Dybalan, e cila ishte me bazë prej 34 milionë eurosh, e refuzuar nga Zamparini dhe nga vetë lojtari për shkak të marrëveshjes që tashmë e kishin arritur … Read More

Sky – Hakmarrje e Juves per Dybala: I ofron 5 milion euro Icardit! Interi pergjigjet: As per 100 milion!

18/05/2015, 20:19 |

Gianluca Di Marzio qe nga studiot e Sky Sport ka vene pikat mbi ‘i’ per sa i perket merkatos se Interit dhe Juventusit, qe vazhdojne te ‘haen’ me njera tjetren.

Pas tentatives se Interit per Dybala … Read More

Dybala, takim me Interin ne javen e ardhshme

08/05/2015, 18:12 |

Juventus-Dybala, marreveshja akoma nuk eshte e kryer. Thashethemet nisin nga Palermo dhe shpjegon nga Luca Marchetti i Sky Sport:

“Juventus, duke qene ne avantazh te paster ne konkurrence, dhe duke caktuar tashme nje takim me shoqeruesit … Read More

Dybala, leviz Thohir! Presidenti telefonon Zamparinin, Inter mbetet ne loje. Duhet…

07/05/2015, 23:37 |

Te reja ne frontin Dybala, kete here leviz presidenti Thohir. E zbulon eksperi i merkatos Alfredo Pedulla, qe shton te sajti i tij:

“Inter nuk deshiron te dorezohet per Dybala qe mbetet prioritet per repartin e sulmit, duke … Read More

Zamparini: “E ardhmja e Dybala do te mesohet brenda 15 ditesh”

05/05/2015, 22:58 |

Nje nje interviste per Giornale di Sicilia, presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini ka zubluar te reja te rendesishme sa i perket te ardhmes se Paulo Dybala:

“Jane te pakten tre ekipe te interesuara per ta transferuar me te vertete. … Read More

Dybala, Inter rrit oferten me Puscas e Camara?

05/05/2015, 21:11 |

Sic raporton Gazzetta TV, Inter eshte gati te rris oferten per te kaluar konkurrencen dhe per te arritur deri tek akordi per Paulo Dybala, sulmuesi argjentinas qe ne vere do te largohet nga Sicilia.

Zikalterit do te … Read More

Zanetti: “Inter do te luftoi per kreun vitin tjeter. Dybala…”

05/05/2015, 20:29 |

Ne fund te ‘Match for Expo’, Javier Zanetti flet per mikrofonat e Gazzetta TV, dhe mendimet fluturojne menjehere tek kapitulli merkato:

“Dybala tek Inter ne dyshe me Icardin? Do te me pelqente, njerin e kemi tashme, tjetrin te … Read More

Dybala, lëviz Interi: 25 milionë dhe dyshen Bardi-Crisetig! Scudetto me 4-5 transferime të tjera për ta bindur. Zanetti…

05/05/2015, 11:09 |

Nga një ‘outsider’, Interi fitoi pozicione dhe tani është në radhë të parë për shërbimet e Paulo Dybalas. Sulmuesi i Palermos do të largohet nga Sicilia dhe po shton apetitin e gjysmës së Evropës. Qëllimi i tij, ashtu sic … Read More

Pedulla i sigurte: “Dybala eshte nje prioritet per Interin”

02/05/2015, 15:16 |

Duke folur mbreme per SportItalia gjate programit ‘Calcio&Mercato’, eksperti i merkatos Alfredo Pedulla ka bere nje permbledhje per Paulo Dybala, i deshiruar nga Juventus dhe Inter:

“Pas Dybala, Juve e ka kerkuar, e kerkon dhe do e … Read More

Dybala, po Interit edhe pa Champions. Frenohen përpjekjet për Vida dhe Dragovic, për Yaya Toure…

01/05/2015, 7:02 |

Ashtu edhe sic thuhet, merkato nuk fle kurrë. Arrijnë fakte të reja cdo ditë për Interin në webfaqen e Alfredo Pedullas. I pari ka të bëj me Paulo Dybalan, i cili hedh poshtë zërat që Dybala i ka … Read More

Inter i vendosur t’a rrembej Dybalan nga Juventus. Revolucion ne mbrojtje: Zukanovic eshte i bllokuar, kerkohet Masuaku…

30/04/2015, 20:23 |

Duke folur gjate ‘CalcioMarket’, program i dedikuar per merkaton ne valet e Gazzetta TV, Carlo Laudisa ka bere permbledhjen e merkatos se Inter, duke u fokusuar ne hyrje dhe dalje. Ja te rejat e fundit:

KAPITULLI … Read More