Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

dybala

Pedulla: “Dybala, Juventusit i mungojnë 5 milionë. Interi është, por më parë duhet leja e Thohir”

18/04/2015, 9:53 |

Vazhdon “telenovela” Dybala, me Juventusin gjithmonë përpara konkurrencës, në të cilën bën pjesë edhe Interi. Këto janë lajmet e fundit nga Pedulla: “Juve e pëlqen shumë Paulo Dybalan. I ka ofruar Palermos një shifër prej 25 milionësh plus … Read More

Sulmi zikalter, vijne dy sulmues. Jovetic? Ka vetem nje pengese. Emri tjeter…

16/04/2015, 11:43 |

Se shpejti mund te kete te reja te rendesishme ne shtepine e Inter ne frontin e merkatos. Sipas Corrierre dello Sport deri ne fund te javes se ardhshme eshte parapare nje takim me shoqeruesit e Jovetic, tani nje hap … Read More

Ausilio: Pedro apo Dybala? Zgjedh argjentinasin”

16/04/2015, 9:25 |

Pasi ishte i ftuar në “Football Night”, emision i transmetuar nga SkySport, Piero Ausilio është përgjigjur në disa pyetje të mbështetësve zikaltër në Twitter. Këtu i keni pyetjet dhe përgjigjet shumë interesante të dhëna nga drejtori sportiv.

Kë … Read More

Perinetti: “Inter-Juve, dueli për Dybalan. Zamparini…”

13/04/2015, 12:32 |

I intervistuar nga mikrofonët e SkySport, ish-drejtori nga të shumtët e Palermos, Giorgio Perinetti, ka folur për Paulo Dybalan, ylli i klubit të Palermos dhe obiektivi i gjysmës së Evropës. “Disa e kritikuan Zamparinin kur e bleu argjentinasin … Read More

Mancini ka marrë PO-në e Dybalas: Me Icardin dhe Shaqirin treshja e ëndërrave për skudeton.

03/04/2015, 8:45 |

Nga fjalët tek faktet. Mancini i ka kërkuar presidentit Thohir që të bëjë një sforcim dhe të gjejë një mënyrë që ta sjell në Milano, Dybalan, dhe shoqëria zikaltër, sipas Corriere dello Sport, tashmë ka kontaktuar me Pierpaolo … Read More

Di Marzio: “Mancini qendron, Pato thote Inter sepse…”

30/03/2015, 20:42 |

Nuk ka asnje dyshim mbi qendrimin e Roberto Mancini tek Inter eksperti i merkatos Gianluca Di Marzio:

“Mancini do te qendroj per te provuar ndertimin e Interit qe ai deshiron, per skudeto ose te pakten me kompetitiv sesa … Read More

Nga Moratti tek Thohir: indoneziani do trofe. Përshpejton në merkato për Yaya Toure dhe Dybala.

18/02/2015, 10:29 |

Po të ishte akoma ai, karriga e tij prej presidenti, sot do t’i mbushte 20 vite. Massimo Moratti, përkundrazi, ka hequr dorë nga udhëheqja e shoqërise. Tani është Erick Thohir që ka dëshirë të filloj me fitore. “Në … Read More

Cattani: “Dybala ju rrembye Interit. Ja si shkuan gjerat ne ate kohe…”

26/11/2014, 0:07 |

Ishte edhe Interi pas Paulo Dybala, sulmuesi aktual i Palermos, qe u largua me 2012 nga Instituto Cordoba.

Konfirmimi vjen nga Luca Cattani, ish-shefi i vezhguesve te Palermos qe per mikrofonat e Tuttomercatoweb.com ka zbuluar prapaskenen e … Read More