Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Eder

Di Marzio: “Inter, gati oferta per Vrsaljkon: ja shifrat! Darmian, Zappacosta, Eder e D’Ambrosio…”

13/07/2018, 0:22 |

Interi vazhdon te punoj ne merkato ne kerkim te nje mbrojtesi krahu per t’ia dhuruar Luciano Spallettit pas largimit te Joao Cancelo dhe Davide Santon.

Zgjedhja e pare e dirigjenes zikalter, duket pare veshtiresite e ndryshme per te arritur te … Read More

Sky – Inter, sinjale pozitive ne merkato nga Atletico Madrid per Vrsaljko. Eder…

12/07/2018, 22:01 |

Ne shtepine e Interit po punohet per merkaton, si ne hyrje ashtu edhe ne dalje.

Dhe ne dalje emri me i nxehte eshte ai i sulmuesit Eder, me zikalterit qe po punojne te zhbllokojne tratativen qe duhet ta dergoj ne … Read More

Merkato, Eder ne Kine mund te zhbllokoj dy operacione: detajet. Icardi, pas 15 korrikut…

12/07/2018, 0:10 |

Inter tashme ka definuar operacionin Eder duke e shitur ate Jingsu.

Lojtari ka pranuar oferten e klubit tjeter ne pronesi te Suning dhe ne arkat zikalter do te derdhen 6 milione euro per italo-brazilianin.

Keto para, sic raporton Alfredo … Read More

Plusvalencat dhe lista UEFA, Ausilio e Gardini ne takim me Zhang: largohen Eder e Candreva?

16/06/2018, 13:06 |

Dje ne Milano ka pasur nje takim me protagonist edhe Steven Zhang, Piero Ausilio dhe Giovanni Gardini.

Eshte folur per plusvalencat qe duhen bere brenda 30 qershorit dhe per limitimet e listes se Champions pas vendimeve te UEFA sa i … Read More

Sky – Eder ne qender te merkatos: kontakte me Valencian dhe ide shkembimi me…

15/06/2018, 19:54 |

Tre goditje tashme ne kete merkato por Inter nuk e ka ndermend te ndalet.

Kete e tregojne sondazhet e bera ne ditet e shkuara per Nicola Sansone te Villarreal, qe ka shenuar gjashte gola ne sezoni qe sapo ka perfunduar … Read More

Eder mes Valencias dhe Sampdorias. Interi i vendos cmimin! Zikalterit kerkojne…

03/06/2018, 17:44 |

Sa me shume kalojne ditet, aq me shume afrohet edhe skadenca per bilancin dhe aq me shume Eder largohet nga Interi.

Sulmuesi zikalter nuk ben me pjese ne projektin teknik te Luciano Spallettit dhe agjentet e tij jane duke punuar … Read More

Inter-Sassuolo, ja lojtaret qe rrezikojne ndeshjen me Lazion ne rast kartoni te verdhe…

12/05/2018, 14:40 |

Inter-Sassuolo qe luhet sonte ne Meazza eshte nje prej ndeshjeve me te rendesishme te Interit ne vitet e fundit.

Kjo ndeshje, nje gjysme-finale sic e ka pershkruar Spalletti, eshte shume e vlefshme sepse ne rast fitoreje atehere cunat zikalterit do … Read More

Corriere dello Sport – Jo vetem Icardi. Juventusit dine t’i shenojne edhe Perisic, Brozovic, Candreva e…

27/04/2018, 12:35 |

Icardi eshte macja e zeze e Juventusit, por te Interi ka edhe lojtare tjere qe ne te kaluaren i kane bere keq bardhezinjeve. I kujton Corriere dello Sport.

“Behet fjale per Perisic, Brozovic, Candreva dhe Eder. Edhe 7 gola tjere, … Read More

Tuttosport – Icardi largohet? As qe behet fjale, vjen Martinez per t’i bere shoqeri! Do te largohen….

24/04/2018, 11:37 |

Inter nuk heq dore nga Mauro Icardi.

“Sipas projektit te klubit do te jete akoma sulmuesi titullar i Interit. Larg nga reflektoret, klubi dhe agjentet e kapitenit jane ne kontakt dhe kur te perfundoj sezonit do te ulen ne tavoline per … Read More

Sky – Vecino rekuperohet. Candreva ende jashte: Karamoh ne fushe ndaj Atalantes?

12/04/2018, 15:00 |

Pas humbjes se pafat ndaj Torinos, zikalterit do te tentojne te dalin me nje rezultat pozitiv nga transferta e Bergamos.

Duke pare se kete jave do te luhet edhe Lazio-Roma, nje hap fals i Interit do te ishte i … Read More

Skriniar mer cmim ne vendlindje, por Cancelo tallet me te: “Shiko, gjirafa e Sllovakise…”

20/03/2018, 18:08 |

Mbrojtesi sllovak i Interit mer komplimente nga Eder por Cancelo tallet me te duke lene nje koment plot humor.

Dje ne darke Milan Skriniar ka mare dy cmime ne atdheun e tij, Sllovaki.

I pari ka te beje me klasifikimin … Read More

TOP dhe FLOP te Inter-Napoli – Skriniar nje dige, Brozovic vetem duartrokitje. Ndersa Perisic…

12/03/2018, 17:14 |

Rikthehet ne inter.al rubrika e famshme TOP dhe FLOP.

Duke filluar nga sot, tashme pas cdo ndeshje do te publikojme lojtaret me te mire dhe me te dobet te cdo ndeshje te Interit deri ne fund te Serie A duke … Read More

Inter-Benevento, Icardi behet gati por luan Eder: Ja formacioni i mundshem!

22/02/2018, 11:04 |

Nese do te ishte ne doren e tij do te luante qe ndaj Genoas.

Por eshte stafi mjeksor ai qe ka preferuar te mos rrezikonte dhe keshtu Mauro Icardi, pasi mungoi kunder Crotones dhe Bolognes, ka munguar edhe ndaj Genoas … Read More

Eder: “Dy pike te humbura, duhet te permiresohemi. Synojme te shkojme ne CHL. Penalltia…”

19/09/2017, 23:23 |

Ne fund te ndeshjes ne Dall’Ara kunder Bolognas, Eder, ka komentuar keshtu perfundimin e ndeshjes ne mikrofonat e Premium Sport:

“E dinim qe Bologna do na kishte vene ne veshtiresi, sic ka bere me Napolin. Por … Read More