Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

Eder

West Ham, behet e veshtire te arrihet te Bacca. Tani londinezet provojne per Eder?

07/08/2016, 15:11 |

West Ham vazhdon kerkimin e nje sulmuesi te forte, edhe pse nga Milano vazhdon te arrij jo i Carlos Bacca, qe vazhdon te refuzoj klubin londinez.

Ne kete pike, Hammers mund te trokasin ne dyert zikalter per te kerkuar italianin Eder. … Read More

Premier League mbi Eder: Shitje per 15 milione euro?

03/08/2016, 10:25 |

Jo vetem blerje, por ndoshta edhe shitje.

Me merkaton e Interit qe ka qene mjaft e gjalle ne oret e fundit, sipas Tuttosport, nuk eshte per tu perjashtuar nje shitje e mundshme e Eder Citadin Martins, … Read More

Mancini: “Jam i qete dhe i motivuar, kam folur me klubin. Banega dhe Brozovic te rendesishem, te shohim nese vjen…”

31/07/2016, 2:19 |

Duke folur ne konference per shtyp pas ndeshjes, Roberto Mancini ka analizuar ndeshjen kunder Bayern Munich. Per teknikun nuk kane munguar as pyetjet per te ardhmen e tij dhe merkaton:

“Eshte e veshtire te luash 3 ndeshje brenda … Read More

Gazzetta – Inter, ja data se kur e gjithe skuadra do te jete bashke!

27/07/2016, 10:57 |

Summer Tour i Interit ne States do te perfundoje kete te shtune dhe sfida e fundit do ta shikoje Interin e Mancinit perball Bayern Munich te Carlo Ancelottit ne Charlotte. 

Grupi zikalter – shkruan Gazzetta dello … Read More

Sky – Eder do te qendroje tek Interi: Ne Janar u kerkua me ngulm nga Mancini dhe tani…

01/07/2016, 11:05 |

Sipas asaj qe tregon Gianluca Di Marzio per Sky Sport 24, Eder do te qendroje tek Interi.

Lojtari, ne fakt, ka qene nje kerkese precize e Roberto Mancinit gjate dritares dimerore te merkatos Italiane. Sigurisht qe … Read More

Inter, nga City asist per Toure: mund te arrij gratis! Pelqehet edhe Teixeira! Tre zikalter ne shenjester te Jiangsu…

06/06/2016, 23:49 |

Lamtumira e Massimo Morattit dhe kalimi i shumices se aksioneve te grupi kinez Suning, dita e djeshme ka qene historike per Interin.

Ardhja e investuesve kinez do te kete ndikim edhe ne merkato, edhe pse fillimisht pronaret … Read More

Inter deshiron 60 milion pa shitur lojtaret BIG – Ja kush do te shitet dhe per cfare shume!

18/05/2016, 12:27 |

Idealja do te ishte qe baza e skuadres te mos prekej, por qe disa lojtare do te shiten ne vere, kjo gje eshte e sigurte. 

Sipas asaj qe tregon Sky, atehere, nga Interi do te kerkohet … Read More

Sky – Juan Jesus ne vend te Murillos, kthehet Eder nga minuta e pare

04/05/2016, 16:45 |

Vijne nga Sky Sport te rejat e fundit sa i perket formacionit per ndeshjen kunder Empolit qe do te jete e fundit per Interin ne Meazza per kete sezon.

Duke pare skualifikimin e Murillos, Juan eshte … Read More

Sky – Rekuperim i shpejte nga Kondogbia. Me shume sllav kunder Palermos. Jovetic…

03/03/2016, 23:07 |

Nga qendra stervitore e Interit flet per SkySport24 gazetari Andrea Paventi qe tregon per rrjedhojat e Inter-Juve ne prag te ndeshjes ne kampionat kunder Palermos:

“Paraqitjet e mira te Eder, Ljajic, Perisic dhe Brozovic mund te … Read More

Sky – Juventus-Inter: Eder favorit ndaj Palacios per sulmin

24/02/2016, 20:40 |

Kater dite larg ndeshjes Juventus-Inter ka akoma disa dyshime per Roberto Mancinin.

Do te pritet akoma pergjigjja e apelimit te Interit per Geoffrey Kondogbia (i skualifikuar per dy ndeshje, nese pranohet apelimi mund te luaj te … Read More

Kunder Juves do te jete perseri Eder-Icardi, Biabany parakalon Ljajic ne te majten…

24/02/2016, 0:09 |

Ne pritje te golit te pare te Eder, Mancini nuk shqetesohet per mungesen e golit te Italo-Brazilianit dhe do te besoje serisht tek ai per ndeshjen kunder Juventusit.

Sipas asaj qe tregon Premium Sport, tekniku … Read More

Mancini ka provuar Palacion me Icardin perseri: Ja formacioni i mundshem!

12/02/2016, 22:03 |

Sky Sport ka treguar pak me pare te rejat e fundit nga Appiano Gentile.

Kjo jave e kampionatit do te jete nje nga me te rendesishmet qe jane luajtur ndonje here: Do te perballen Napoli me … Read More

Eder pret Sorianon: “Eshte i Interit ne vere? Keshtu thuhet. Une…”

09/02/2016, 16:43 |

Gjate intervistes se tij te leshuar per Gazzetta dello Sport, sulmuesi i ri i Interit, Eder, ka folur edhe per merkaton dhe mundesine per tu bashkuar serisht ne vere me Sorianon, por kesaj radhe me bluzen zikalter.