Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

EL

Preview Inter-Hapoel: De Boer do hedhe ne fushe nje 4-3-3 me Brozo, Palacio dhe Eder. Jashte Perisic…

15/09/2016, 10:01 |

Inter rikthehet ne Europe pas dy sezonesh.

Hera e fundit qe zikalterit luajten ka qene ndaj Wolfsburg me ate humbje te hidhur ne 1/8. Ishte Marsi 2015, Mancini sapo kishte mare drejtimin nga Mazzarri vetem pak … Read More

Europa League: Me 30 Qershor fillon rrugetimi per Stockholm 2017. Interi ne fushe qe…

01/06/2016, 10:09 |

Ka perfunduar prej pak kohesh sezoni zyrtar i Kupave Europiane por tashme po mendohet per edicionin e ardhshem. Sidomos UEFA, qe gjate dites se sotme ka zyrtarizuar kalendarin e edicionit te ardhshem te Europa League qe do te … Read More

Mancini nuk ndryshon mendje dhe nuk braktis Carrizon: Do te jete serisht ai ne ndeshjen e kthimit…

13/03/2015, 16:28 |

Eshte e qarte qe ne banken e te akuzuarve eshte Pablo Carrizo pas ndeshjes se djeshme.

Sipas Gazzetta dello Sport, eshte e vertete qe dje zevendesi i Handanovic deshtoi dhe keqazi, por duke njohur Mancinin, … Read More